Славутицька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 Неділя, 09.08.2020, 22:36
Меню сайту
Головна

Візитка школи

Досягнення вчителів

Досягнення учнів

Наші випускники - наша гордість

Учнівська організація "РУУШ"

Шкільна газета "The First"

Творчість учнів

Інформація для учнів

Інформація для батьків

Патріотичне виховання юного покоління

Кодекс етики

Статут територіальної громади

Книга пам'яті "Живі, поки пам'ятаємо"

Нормативно-правова база

Корисні сайти

Несекретні матеріали

Зовнішнє незалежне оцінювання

Державна підсумкова атестація

Фотоальбоми

Оголошення та новини

Форум

Головна » Каталог сайтов » Государство и право

В категории сайтов: 8
Показано сайтов: 1-8

Сортировать по: Дате · Названию · Рейтингу · Переходам
Комітет Верховної Ради України з питань науки і освіти
 
Інформаційний сайт Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти.
 
Тут Ви маєте змогу знайти цікаву, важливу і корисну інформацію про Комітет, який є профільним в питаннях освіти, науки та науково-технічної діяльності. Також, предметом відання Комітету є правовий статус та соціальний захист наукових і науково-педагогічних працівників. Зокрема Комітет займається питаннями пов’язаними з інноваційною діяльністю, розвитком високих технологій, а також інтелектуальною власністю. Комітет готує рішення щодо наукового рівня загальнодержавних програм економічного, науково-технічного, соціального, національно-культурного розвитку та охорони довкілля.
 
Функціонування сайту забезпечить доступність інформації про Комітет та його роботу, а також значно полегшить пошук цієї інформації. Зокрема, відвідувачі сайту мають змогу надсилати свої зауваження і пропозиції, що сприятиме тіснішому зв’язку Комітету з громадськістю та забезпечить висвітлення реального стану речей в країні. Таким чином буде вдосконалена робота Комітету.
 
Сайт стане джерелом інформації, не лише для тих, хто професійно цікавиться наукою, освітою та іншими питаннями, які розглядає Комітет, але й для кожного пересічного громадянина України.
Государство и право | Переходов: 717 | Добавил: admin | Дата: 07.08.2008

Законодательство Украины

Полная законодательная база по годам принятия документов (с 1902 г.). Поиск осуществляется по поисковику на сайте.
Колекция ссылок на правовые порталы России и Беларуси.
Государство и право | Переходов: 684 | Добавил: admin | Дата: 11.05.2008

Президент України.
Офіційне інтернет-представництво
Розділи сайту: Президент України, Символи України, Державні нагороди України, Почесні звання України, Громадська приймальня, Секретаріат Президента, Прес-служба Президента, Рада національної безпеки і оборони України, Дружина Президента, Новини, Графік Президента, Офіційні документи, Публікації, Фотоальбом, Промови, Акцентти Президента, Пошук, Архів.
Государство и право | Переходов: 603 | Добавил: admin | Дата: 11.05.2008

Портал споживача

Інформація - перша лінія захисту

Купили неякісний товар та не знаєте, що робити? Вам відмовляють у поверненні грошей? Ви не знаєте, до кого звернутися? На порталі споживача ви знайдете відповідь на ці та інші питання.

Крім того, на сайті подається інформація про результати незалежного тестування значної частини товарів широкого вжитку, доступних на українському ринку, зразки претензій до продавців товарів, контактна інформація неурядових організацій, державних органів та європейських організацій, що опікуються питаннями захисту прав споживачів. На сайті працює форум, який надає простір для вільного обміну думками, запитань, відповідей на питання та пропозицій, що є актуальними для спільноти споживачів України.
Государство и право | Переходов: 900 | Добавил: admin | Дата: 11.05.2008

Юрист-ХХІ
Автори веб-сайту "Юрист-ХХІ" - студенти-юристи, котрих сьогодні хвилює проблема: що потрібно зробити для того, щоб майбутні судді, адвокати, працівники міліції усвідомили цінність людської гідності, прав і свобод людини і не порушували їх? У пошуках відповіді вони створили веб-сайт, до участі в якому запрошують колег-студентів, викладачів вузів, правозахисників, юристів і всіх, хто захоче висловитися з цього приводу.
 
Права людини; Людська гідність; Юридичні клініки; Гранти, стажування; Реформи; Корисні посилання; Це цікаво; Судові рішення; Словник з прав людини.
Государство и право | Переходов: 655 | Добавил: admin | Дата: 02.05.2008

Урядовий портал
 
“Урядовий портал” – один з провідних Інтернет ресусів України. Достовірність та оперативність подання урядової інформації широкого спектру – головні передумови зростаючої популярності порталу. З його сторінок можна дізнатися не тільки поточні новини діяльності уряду та органів виконавчої влади різних рівнів, а й знайти корисну аналітику з різних тем, ексклюзивну фотоінформацію, скористуватися потужною нормативно-правовою базою. І це далеко не повний перелік цікавих рубрик, які без сумніву стануть у нагоді для будь-якого користувача.
 
Склад Кабінету Міністрів України, Діяльність уряду, Органи влади, Прес-центр, Нормативно-правова база, Довідник, Новини. 
Государство и право | Переходов: 640 | Добавил: admin | Дата: 02.05.2008

Бесплатная юридическая консультация - Защити себя сам
 
Этот проект создан с целью помочь пользователям интернета получить качественную юридическую консультацию по интересующим их вопросам бесплатно!
 
Сайт работает с 1999 года.
 
Возможен поиск по сайту.
Государство и право | Переходов: 682 | Добавил: admin | Дата: 02.05.2008

Інтернет-Адвокат
 
Портал ІНТЕРНЕТ-АДВОКАТ створено у 2005 році з метою надання юридичної допомоги громадянам.
 
Портал є цілодобовим і всеукраїнським. Користувачам не потрібно кудись їхати і стояти в чергах. Фахівці мають можливість надавати консультації не відриваючись від іншої діяльності. Тим більше, що відповідь надана один раз, може слугувати іншим, бо вона лишається на сторінках консультації.
Ідея надання консультацій он-лайн базується на ідеях гуманного суспільства, засадах небайдужості, що в наш час дуже важливо.
Государство и право | Переходов: 772 | Добавил: admin | Дата: 21.04.2008

Форма у
Пошук
Наші друзі
 
 
Статистика
Copyright MyCorp © 2020