Славутицька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 Понеділок, 25.05.2020, 10:25
Меню сайту
Головна

Візитка школи

Досягнення вчителів

Досягнення учнів

Наші випускники - наша гордість

Учнівська організація "РУУШ"

Шкільна газета "The First"

Творчість учнів

Інформація для учнів

Інформація для батьків

Патріотичне виховання юного покоління

Кодекс етики

Статут територіальної громади

Книга пам'яті "Живі, поки пам'ятаємо"

Нормативно-правова база

Корисні сайти

Несекретні матеріали

Зовнішнє незалежне оцінювання

Державна підсумкова атестація

Фотоальбоми

Оголошення та новини

Форум

Головна » Каталог сайтов » Молодежные сайты

В категории сайтов: 6
Показано сайтов: 1-6

Сортировать по: Дате · Названию · Рейтингу · Переходам
Неофіційна газета Київського університету
 
Неофіційна газета Київського університету – інтернет-газета для студентів столиці. Була створена в 2002 році на ініціативі студентів Київського національного університету імені Тараса Шевченка. На сьогодні газета переросла вже кілька поколінь редакторського складу і постійно розвивається. Заснована на принципах відкритості тепер вона об’єднує студентів не тільки КНУ, а й багатьох інших університетів, виходячи на якісно новий рівень.

 
Газета не фінансується сторонніми організаціями, учасники не отримують грошей за роботу у проекті, а натомість здобувають те, що за гроші не купити - досвід роботи, цікаві знайомства, нових друзів та багато іншого.
 
Якщо вам до вподоби атмосфера Неофіційної газети – долучайтеся до цієї спільноти в незалежності від вашого студентського квитка, паспорту, віросповідання чи кольору очей :)
Молодежные сайты | Переходов: 757 | Добавил: admin | Дата: 02.05.2008

ВАМС "Альтернатива-В"
 
Всеукраїнська асоціація молодіжного співробітництва «Альтерантива-В» — доросла і серйозна організація, що працює з молоддю та має дуже офіційний статус.
 
Якщо ти хочеш ретельно його вивчити, дізнайся більше на сайті. Ще ти можеш отримати інформацію про програми, які реалізує ця організація. Серед них: волонтерські програми (міжнародні волонтерські табори), довгострокові проекти (індивідуальне стажування), соціальні програми (акції та заходи) та інше.
Молодежные сайты | Переходов: 713 | Добавил: admin | Дата: 21.04.2008

Ассоциация "КВН Украины"
 
«З нами завжди весело» — девіз Асоціації «КВН України». За основну мету своєї діяльності Асоціація поставила підтримку творчої молоді та організацію змістовного дозвілля. Важливим завданням Асоціації є консолідація молодіжного руху КВН в Україні. Завдяки організації ініційовано та з 1994 р щорічно проводиться Чемпіонат КВН України, започатковано щорічний фестиваль дитячих та юнацьких команд КВН «Жарт-Птиця», реалізовані міжнародні товариські ігри збірних команд КВН України та Німеччини. Видається КВН-газета та довідник (з 1999 р.). Організація виховала такі відомі команди КВН, як «Дівчата із Житомиру», «Дизель», «Три товстуни». У майбутньому Асоціація має наміри продовжувати свою діяльність та, зокрема, налагоджувати міжнародні відносини, проводити міжнародні товариські ігри з іншими країнами.

Має членство в УНКМО, співпрацює із Західноєвропейською лігою КВН (Німеччина), Лігою КВН Франції та Лігою КВН Ізраїлю.
Молодежные сайты | Переходов: 1112 | Добавил: admin | Дата: 21.04.2008

ХТО Є ХТО в молодіжній політиці
 
Електронна версія всеукраїнського довідника. Подає найповнішу інформацію про сучасний молодіжний рух в Україні та діяльність органів влади, які формують державну молодіжну політику і сприяють її реалізації. 
 
Розділи:  Державна молодіжна політика; Рейтинг молодіжних лідерів; Довідник всеукраїнських молодіжних та дитячих організацій; Довідник молодіжних лідерів; Молодіжний портрет регіонів; Довідник молодіжних засобів масової інформації; Довідник молодіжних веб-ресурсів; Довідник донорів; Календар днів народження молодіжних лідерів.

Молодежные сайты | Переходов: 816 | Добавил: admin | Дата: 21.04.2008

Пластовий портал
 
Пласт – Національна скаутська організація України є неполітичною і позаконфесійною молодіжною організацією. Мета Пласту – сприяти всебічному, патріотичному вихованню та самовихованню української молоді на засадах християнської моралі; спираючись на ідейні засади Пласту, виховувати молодь на свідомих, відповідальних і повновартісних громадян місцевої, національної та світової спільноти, провідників суспільства.
 
Пласт є найбільшою скаутською організацією України: організація об'єднує 10 тисяч пластунів різного віку – від наймолодших 6-річних пластунів до пластунів-сеніорів, які допомагають у виховній праці та у всіх ділянках діяльності Пласту. На сьогодні 130 осередків Пласту діють у 24 областях України, Автономній Республіці Крим, а також у містах Києві та Севастополі.
 
Пласт щороку організовує численні табори, у тому числі міжнародні, кожен з яких має свою спеціалізацію (летунський, морський, військовий, спортивний, мандрівний, виховно-вишкільний та ін.). Окрім таборів, відбуваються акції різного спрямування — спортивні змагання спартакіади, змагання з пішого мандрівництва «Стежками героїв» та «Осінній рейд», Фестиваль пластової творчості «День пластуна», міжнародний скаутський захід «Вифлеємський Вогонь Миру», інтелектуальні змагання «ПлаЗма» і «Орликіада» та інші.
Молодежные сайты | Переходов: 1267 | Добавил: admin | Дата: 21.04.2008

Всеукраїнська молодіжна громадська організація "Союз обдарованої молоді"
 
Сайт Всеукраинской молодежной общественной организации "Союз одаренной молодежи": новости, програми, проекты, информация об инициативах, поддержка молодых талантов независимо от места проживания, социального статуса и вида одаренности.
Молодежные сайты | Переходов: 671 | Добавил: admin | Дата: 21.04.2008

Форма у
Пошук
Наші друзі
 
 
Статистика
Copyright MyCorp © 2020