Славутицька школа № 1 П'ятниця, 19.07.2019, 11:00
Меню сайта
Головна

Візитка школи

Досягнення вчителів

Досягнення учнів

Наші випускники - наша гордість

Учнівська організація "РУУШ"

Шкільна газета "The First"

Творчість учнів

Інформація для учнів

Інформація для батьків

Патріотичне виховання юного покоління

Кодекс етики

Статут територіальної громади

Книга пам'яті "Живі, поки пам'ятаємо"

Нормативно-правова база

Корисні сайти

Несекретні матеріали

Зовнішнє незалежне оцінювання

Державна підсумкова атестація

Фотоальбоми

Оголошення та новини

Форум

Разделы дневника
2015-2016 навч.рік [13]
2014-2015 навч.рік [29]
2013-2014 навч.рік [38]
2012-2013 навч.рік [38]
2011-2012 навч.рік [39]
2010-2011 навч.рік [37]
2009-2010 навч.рік [36]
2008-2009 навч.рiк [34]
2007-2008 навч.рiк [16]
Главная » 2009 » Жовтень » 23 » Канікулам - Ура!
Канікулам - Ура!
03:39
П Л А Н
роботи школи з 26.10.2009 р. по 30.10.2009р.
 
Нарешті канікули! Для учнів - це чудова пора відпочинку, а для вчителів - насичені дні професійних зустрічей, нарад і семінарів, а також робота з документами і т.п. До речі, учні 8-11-х класів традиційно візьмуть участь у благородній справі щодо благоустрію шкільного подвір'я - загальношкільному учнівському суботнику (26 жовтня, 11-30).
 
Більш докладно про події канікулярного тижня - у поданому плані роботи школи на наступний тиждень.
 
 
 

З А Х О Д И

Відповідальний

Час і місце проведення

1.

Планування

Рябченко А.О.

29.10. 13-00
каб. директ.

2.

Засідання ШМО класних керівників:
 
- 5-6 класів
 
- 7-8 класів
 
- 9,11 класів
Гонтар М.Г.
 
Гонтар М.Г.
 
Леоненко Л.О.
 
Симоненко З.В.
Актова зала
 
26.10 9.30
 
27.10 9.30
 
29.10 9.30

3.

Підготовка документації з основної діяльності

Адміністрація
Секретарі

Протягом тижня

4.

Нарада при директорі

Рябченко А.О.

26.10. 10-15
Актова зала

5.

Підготовка учнів до міських предметних олімпіад

Вчителі

Протягом тижня

6.

Психолого-педагогічний семінар для вчителів початкової школи «Взаємини у системі «вчитель-учні-батьки»

Віткалова Н.М.
Єремцов І.Р.
Учителі поч. класів
26.10 11.00
Каб.204

7.

Загальношкільний учнівський суботник для учнів 8-11-х класів

Гонтар М.Г.

26.10 11.30
шкільне подвір’я

8.

Засідання шкільних методичних об’єднань та творчих груп

Адміністрація Керівники ШМО

Протягом тижня

9.

Організація передплати періодичних видань на 2010 рік

Рябченко А.О.
Ремез Н.П.

Протягом тижня

10.

Акція «Подаруй школі передплату»

Ремез Н.П.
Класов., кл.керівн

Протягом тижня

11.

Методична консультація для вчителів предмету «Музичне мистецтво»

Віткалова Н.М.
Карлова Г.Л.
26.10. 11-00
ЗОШ № 3

12.

Круглий стіл учителів, що працюють у 5-х класах, та класоводів «Вироблення єдиних педагогічних вимог щодо наступності в навчанні»

Кирпикова Н.М.
Віткалова Н.М.
Єремцов І.Р.
Учителі 5-х класів
Класов. 1-х та 4-х
27.10. 10-30
Каб. 211

13.

Підготовка до Місячника здоров’я «Молоде покоління вибирає здоров’я»

Гонтар М.Г.

Протягом тижня

14.

Нарада для заступників директорів з виховної роботи

Гонтар М.Г.

27.10 15.00
Відділ освіти

15.

Підготовка до психолого-педагогічного семінару «Взаємини у системі «вчитель-учні-батьки»

Заст. директора
Єремцов І.Р.
Александрова Т.В
Учит.шк.ІІ та ІІІст.

Протягом тижня

16.

Школа майстерності бібліотечного працівника «Технології популяризації літератури у бібліотеці. Виставка.Презентація. Огляд.»

Ремез Н.П.
Бібліотекарі
28.10. 10-00
ЗОШ № 4

17.

Засідання міських методичних об’єднань учителів (за окремим графіком)

Рябченко А.О.
Вчителі

28.10.ЗОШ № 3

18.

Ремонт шкільних меблів та підготовка навчальних кабінетів до ІІ чверті навчальн. року

Міна В.І.
Зав.кабін., батьки

Протягом тижня

19.

Контроль за веденням класних журналів, журналів гурткової, факультативної та індивідуальної роботи

Адміністрація

Протягом тижня

20.

Підготовка до участі в обласному конкурсі WEB-сайтів закладів освіти

Рябченко А. О.

Протягом тижня

21.

Робота по виявленню неблагодійних сімей

Яковенко Т.А.
Клас., кл. керівн.

Протягом тижня

22.

Засідання ради керівників закладів освіти

Рябченко А.О.

30.10. 9-00
відділ освіти

23.

ІІ етап Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін: 
 
- образотворче мистецтво
 
- українська мова та література
Рябченко А.О.
 
Корнієнко М.Г.
 
Сироватка В.П.
Тарасенко Р.М.
ЗОШ № 1
 
31.10. 9-00
 
01.11. 9-00
 
Категория: 2009-2010 навч.рік | Просмотров: 964 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0 |
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа
Календарь
«  Жовтень 2009  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Поиск
Друзья сайта
 
 
Статистика
Copyright MyCorp © 2019