Славутицька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 Вівторок, 21.11.2017, 11:45
Меню сайту
Головна

Візитка школи

Досягнення вчителів

Досягнення учнів

Наші випускники - наша гордість

Учнівська організація "РУУШ"

Шкільна газета "The First"

Творчість учнів

Інформація для учнів

Інформація для батьків

Патріотичне виховання юного покоління

Кодекс етики

Статут територіальної громади

Книга пам'яті "Живі, поки пам'ятаємо"

Нормативно-правова база

Корисні сайти

Несекретні матеріали

Зовнішнє незалежне оцінювання

Державна підсумкова атестація

Фотоальбоми

Оголошення та новини

Форум

Категории каталога
Освіта в Україні [40]
Освіта за кордоном [6]
Цікаво знати [43]
Вибір професії [10]
Батькам [18]
Психологічний супровід навчально-виховного процесу [6]
Психологічна служба Славутицької ЗОШ №1 на допомогу батькам та учням закладу
Головна » Статьи » Освіта в Україні

Щодо особливостей проведення ЗНО у 2011 році
Відбулася прес-конференція Ігоря Лікарчука щодо особливостей проведення ЗНО у 2011 році

7 грудня 2010 р. у приміщенні Українського національного інформаційного агентства «УКРІНФОРМ» відбулася прес-конференція директора Українського центру оцінювання якості освіти Ігоря Лікарчука.

За результатами прес-конференції окреслено такі особливості проведення зовнішнього оцінювання у 2011 році.

Зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень випускників загальноосвітніх навчальних закладів, які вирішили стати студентами вищих закладів освіти, відбудеться із 2 до 24 червня.

Під час зовнішнього оцінювання абітурієнти будуть складати тести з української мови та літератури (обов’язково), математики, історії України, фізики, хімії, географії, біології, англійської, німецької, французької, іспанської мов.

Уперше у 2011 р. абітурієнти отримають можливість скласти тест із російської мови.

Тести із математики, історії України, фізики, хімії, географії, біології за бажанням абітурієнтів будуть перекладені кримськотатарською, молдавською, російською, угорською, польською, румунською мовами.

До 5 липня 2011 р. учасники зовнішнього оцінювання отримають свої результати.

До 5 липня планується розгляд апеляції учасників зовнішнього оцінювання.

Зовнішнє оцінювання у 2011 р., в основному, проходитиме за технологічною схемою і методикою, що були успішно апробовані в попередні роки і підтвердили свою ефективність.

Однак, у зовнішньому оцінюванні в 2011 році запроваджуються деякі новації. Ними є:

1. Удосконалення процедури реєстрації бажаючих взяти участь в зовнішньому оцінюванні.
Якщо у попередні роки майбутні абітурієнти для реєстрації змушені були відвідати пункт реєстрації та інколи стояти там у чергах, то у 2011 р. кожен бажаючий зможе зареєструватися не звертаючись до пункту реєстрації. Для цього йому потрібно «скачати» із сайту Українського центру оцінювання якості освіти http://www.testportal.gov.ua/ чи сайтів регіональних центрів спеціальну програму, розроблену спеціалістами Центру, та з її допомогою сформувати пакет документів, який відправити поштою до регіонального центру. Таку операцію можна здійснити безліч разів. Якщо ж абітурієнт не може, чи не хоче реєструватися самостійно, то у нього зберігається можливість заповнити документи в пунктах реєстрації, що будуть працювати в Україні.

Доступ до програми реєстрації буде відкрито з 9-00 год. 1 січня 2011 р. Пункти реєстрації розпочнуть роботу о 9-00 год. 3 січня.

Завершиться реєстрація 28 лютого о 24-00 (за штемпелем поштового відділення).

2. Внесено зміни до специфікації тестів із окремих предметів.

Так, у тестах із історії України, біології, географії вперше будуть використовуватися завдання, що передбачають коротку відповідь множинного вибору. Для того, щоб ознайомити майбутніх абітурієнтів із цією формою завдань, розміщено на сайті Українського центру оцінювання якості освіти відповідну інформацію. Такі ж завдання будуть запропоновані абітурієнтам і під час пробного тестування, реєстрація для участі в якому завершується.

Йдучи назустріч побажанням абітурієнтів, у 2011 р. збільшено до 150 хв. час на виконання тесту з історії України та географії. Також у тестах із іноземних мов зменшено кількість завдань із 51 до 46.

У тестах із деяких предметів проведено перерозподіл тестових завдань за змістовими лініями.

Детальна інформація про структуру тестів розміщена на сайті Українського центру оцінювання якості освіти, який щодня відвідують до 30 тис. користувачів.

У зв’язку із змінами в специфікаціях тестів Український центр оцінювання якості освіти наголошує на недоцільності використання для підготовки до зовнішнього оцінювання різних посібників, що заполонили книжкові ринки та інші торгівельні заклади. Вони не враховують змін у специфікаціях тестів. Український центр оцінювання якості освіти не рекомендував до друку жодне із таких видань.

Найкращим джерелом для підготовки до зовнішнього оцінювання є шкільний підручник. Переліки таких підручників із кожного предмета розміщені на нашому сайті.

3. Внесено певні зміни до порядку проведення зовнішнього оцінювання, які стосуються таких питань:
  • посилення відповідальності абітурієнтів за використання технічних засобів прийому та передавання інформації чи рукописних або друкованих джерел під час зовнішнього оцінювання. Виявлення у абітурієнта подібних речей під час тестування буде підставою для анулювання його результатів, незалежно від того чи зафіксований факт їхнього використання. З іншого боку, ми формулюємо більш жорсткі вимоги до персоналу пунктів тестування, вимагаючи створити в кожній аудиторії місця для тимчасового зберігання технічних пристроїв, що їх принесли абітурієнти із собою;
  • підвищено відповідальність осіб, які проводять зовнішнє оцінювання, за дотриманням порядку заповнення бланків відповідей. Йдеться про те, що в попередні роки досить велика кількість абітурієнтів не позначала варіант своєї роботи, що унеможливлювало своєчасне визначення результатів. Тепер цю проблему буде ліквідовано.
Інші нововведення стосуються окремих вузьких процедурних питань і про них будуть поінформовані особи, які проводять зовнішнє оцінювання.  

Прес-служба Українського центру
оцінювання якості освіти  


Категория: Освіта в Україні | Добавил: admin (10.12.2010)
Просмотров: 925 | Рейтинг: 4.0/2 |
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Реєстрація | ]
Форма у
Пошук
Наші друзі
 
 
Статистика
Copyright MyCorp © 2017