Славутицька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 Субота, 18.11.2017, 15:58
Меню сайту
Головна

Візитка школи

Досягнення вчителів

Досягнення учнів

Наші випускники - наша гордість

Учнівська організація "РУУШ"

Шкільна газета "The First"

Творчість учнів

Інформація для учнів

Інформація для батьків

Патріотичне виховання юного покоління

Кодекс етики

Статут територіальної громади

Книга пам'яті "Живі, поки пам'ятаємо"

Нормативно-правова база

Корисні сайти

Несекретні матеріали

Зовнішнє незалежне оцінювання

Державна підсумкова атестація

Фотоальбоми

Оголошення та новини

Форум

Категории каталога
Освіта в Україні [40]
Освіта за кордоном [6]
Цікаво знати [43]
Вибір професії [10]
Батькам [18]
Психологічний супровід навчально-виховного процесу [6]
Психологічна служба Славутицької ЗОШ №1 на допомогу батькам та учням закладу
Головна » Статьи » Освіта в Україні

В категории материалов: 40
Показано материалов: 1-10
Страницы: 1 2 3 4 »

Сортировать по: Дате · Названию · Рейтингу · Комментариям · Просмотрам
Правила «вступу» для першачків не змінилися

Умови прийому дітей до 1 класів загальноосвітніх навчальних закладів на 2011-2012 навчальний рік не змінилися.

Вік майбутніх першокласників регламентується статтею 20 Закону України "Про загальну середню освіту" («:зарахування учнів до загальноосвітніх навчальних закладів здійснюється, як правило, з шести років»).

Разом з тим, звертаємо увагу батьків та педагогічної громадськості на те, що згідно зі ст.12 Закону України "Про дошкільну освіту" право на перебування у дошкільних навчальних закладах гарантовано дітям віком від двох місяців до шести (семи) років.

Отже, якщо дитина досягла 6-річного віку, дошкільні навчальні заклади не можуть відмовити батькам у подальшому отриманні дошкільної освіти їхньою дитиною.
Освіта в Україні | Просмотров: 1423 | Добавил: admin | Дата: 14.06.2011

ЗНО - 2011: стан готовності та поради абітурієнтам

20 квітня у прес-центрі УНН (Українські Національні Новини) відбулася прес-конференція директора Українського центру оцінювання якості освіти Ірини Зайцевої на тему: "Хід підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання в 2011 році ".

Ірина Зайцева відповіла на запитання журналістів щодо підготовки до проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2011 році.
Освіта в Україні | Просмотров: 685 | Добавил: admin | Дата: 21.04.2011

Відбулася прес-конференція Ігоря Лікарчука щодо особливостей проведення ЗНО у 2011 році

7 грудня 2010 р. у приміщенні Українського національного інформаційного агентства «УКРІНФОРМ» відбулася прес-конференція директора Українського центру оцінювання якості освіти Ігоря Лікарчука.

За результатами прес-конференції окреслено такі особливості проведення зовнішнього оцінювання у 2011 році.

Зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень випускників загальноосвітніх навчальних закладів, які вирішили стати студентами вищих закладів освіти, відбудеться із 2 до 24 червня.
Освіта в Україні | Просмотров: 923 | Добавил: admin | Дата: 10.12.2010

Щодо проходження медичного огляду школярами

З метою забезпечення здоров'я учнів, визначення групи для занять фізичною культурою, надання рекомендацій щодо додаткових обстежень, харчування та здійснення інших заходів Міністерство освіти і науки ініціювало проведення обов'язкових медичних профілактичних оглядів. Проте, напередодні навчального року в окремих регіонах спостерігається ажіотаж серед батьків школярів щодо проходження медогляду.
Освіта в Україні | Просмотров: 1636 | Добавил: admin | Дата: 31.08.2010

Визначено найкращі ВНЗ України
за версією рейтингу "Компас-2010"
Компанія СКМ представила результати проекту "Рейтинг національних ВНЗ "Компас - 2010".

Усього в загальному рейтингу "Компас-2010" було оцінено 234 вищих навчальних заклади України.
 
За результатами складеного рейтингу ВНЗ, до п’ятірки найсильніших увійшло 7 вищих навчальних закладів. 5 із них розташовані в Києві, по одному - в Донецьку і Львові.
Освіта в Україні | Просмотров: 1209 | Добавил: admin | Дата: 15.05.2010

Оперативна інформація щодо призупинення навчання у загальноосвітніх навчальних закладах у зв'язку із захворюванням на ГРВІ та грип (станом на 11.12.2009 року)

 За оперативною інформацією Міністерства освіти і науки Автономної Республіки Крим, управлінь освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, станом на 11.12.2009 за приписом місцевих санепідемстанцій та згідно з рішеннями відповідних органів місцевої виконавчої влади у зв'язку із захворюванням дітей на ГРВІ та грип призупинено навчально-виховний процес
Освіта в Україні | Просмотров: 493 | Добавил: admin | Дата: 11.12.2009

Умови прийому - зрозумілі та прості
 
Минулорічна ситуація, коли один "пільговик" міг бути зарахованим відразу у кілька ВНЗ, під час вступної кампанії - 2010 не повториться. Тепер особи, що мають право на позаконкурсний вступ, повинні відразу подавати у приймальну комісію оригінали документів.

"Пільговики мають необмежену можливість вступати до будь-якого вищого навчального закладу, як і торік. Але коли абітурієнт пред'являє документ, що підтверджує право на пільгу, він має подати оригінали атестата та сертифіката УЦОЯО, - повідомив Міністр Іван Вакарчук на прес-конференції 12 жовтня 2009 року. - Таким чином можна уникнути ситуації, коли особи, які мають пільги, подавали документи в десятки вузів".

Обов'язковим стає другий сертифікат: з математики або історії України.
Освіта в Україні | Просмотров: 548 | Добавил: admin | Дата: 16.10.2009

В Украине первоклашками стали 388 тысяч детей, а студентами – 520 тысяч человек

1 сентября 388 тыс. украинских детей стали первоклассниками, а 520 тыс. молодых украинцев - первокурсниками вузов.

Как сообщает во вторник пресс-служба Министерства образования и науки, во вторник в Украине начали работу более 20 тыс. общеобразовательных учебных заведений, в том числе, более 13 тыс. - в сельской местности. 4,3 млн. учеников начали обучение, из них 388 тыс. первоклассников, что на 9 тыс. больше, чем в прошлом году (379 тыс. в 2008г).
 
Кроме того, в текущем учебном году введено в эксплуатацию 18 новых школ.
 
Учебный процесс в школах обеспечивают почти 486 тыс. педагогов.
Освіта в Україні | Просмотров: 652 | Добавил: admin | Дата: 01.09.2009

Реформирование образования в новом учебном году будет продолжено - И. Вакарчук
 
В новом учебном году реформирование образования, начатое около двух лет назад, будет продолжено. Об этом сегодня на брифинге для журналистов заявил министр образования и науки Иван Вакарчук, сообщает корреспондент УКРИНФОРМа.
  
"Мы ожидаем от этого учебного года, чтобы те реформы, которые мы продолжаем, принесли более высокое качество образования, чем в предыдущем году. Мы стремимся для украинцев к высокому уровню образования - это наша главная задача вместе с равным доступом к образованию или дошкольного, или высшего", - сказал И. Вакарчук.
  
Он проинформировал, что в этом году в нескольких областях стартует
Освіта в Україні | Просмотров: 499 | Добавил: admin | Дата: 01.09.2009

Ошибки вступительной кампании

Официально вступительная кампания в украинских вузах завершится только 10 сентября, однако о некоторых ее особенностях в Министерстве образования говорят уже сейчас. Но подводить окончательные итоги рано, равно как и объявлять условия приема на 2010 год.

По предварительным данным, студентами-первокурсниками станут около 600 тысяч человек. Думаем, никому не надо напоминать, что все они могли поступить в институты и университеты исключительно по результатам внешнего независимого тестирования. С этим фактом связаны почти все особенности кампании.

В Министерстве образования отмечают, что самое уникальное явление - на горячую линию МОН не поступило ни одного телефонного звонка с информацией о случаях взяточничества. "А в прошлом году такие были, - говорит Ярослав Болюбаш,
Освіта в Україні | Просмотров: 472 | Добавил: admin | Дата: 20.08.2009

Форма у
Пошук
Наші друзі
 
 
Статистика
Copyright MyCorp © 2017