Славутицька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 Субота, 23.09.2017, 13:01
Меню сайту
Головна

Візитка школи

Досягнення вчителів

Досягнення учнів

Наші випускники - наша гордість

Учнівська організація "РУУШ"

Шкільна газета "The First"

Творчість учнів

Інформація для учнів

Інформація для батьків

Патріотичне виховання юного покоління

Кодекс етики

Статут територіальної громади

Книга пам'яті "Живі, поки пам'ятаємо"

Нормативно-правова база

Корисні сайти

Несекретні матеріали

Зовнішнє незалежне оцінювання

Державна підсумкова атестація

Фотоальбоми

Оголошення та новини

Форум

Головна » 2009 » Листопад » 24 » Вітання переможцям та призерам ІІ етапу олімпіад 2009-2010
Вітання переможцям та призерам ІІ етапу олімпіад 2009-2010
20:09

ВІТАЄМО (оновлено 21.12.09)
переможців та призерів
ІІ (міського) етапу олімпіад
з базових дисциплін


Українська мова та література


 Бачуріну Ярославу     -  7-В клас І місце

Ярового Володимира  - 7-Г клас ІІІ місце

Топал Анастасію          - 9-А клас ІІІ місце

 Дуду Ксенію                  -11-Б клас ІІ місце



 
Образотворче мистецтво


Борисову Анну               - 6-А клас  ІІІ місце

Зубок Євгенію                 - 6- Г клас ІІІ місце

Бачуріну Ярославу       - 7-В клас  І місце

Передерій Діану              - 7-В клас  ІІ місце

Котик Дар’ю                     - 7-Б клас  ІІІ місце


Юрченко Любов             - 7-Г клас   ІІІ місце

Мазяр Анастасію             - 8-А клас   ІІ місце


Бовкун Катерину              - 9-А клас   І місце

Трапікайте Олександру   - 9-А клас  ІІІ місце

 
 
Іноземна мова (англійська)

 
Топал Анастасію              - 9-А клас     І місце
  
Денисенка Тараса            - 11-Б клас  І місце

Дуду Ксенію                       - 11-Б клас   ІІ місце

 
Біологія
 
Корсуна Любомира          - 11-Г клас   ІІІ місце


Математика


Дуду Ксенію                          - 11-Б клас   ІІ місце

Долгуніна Максима              - 9-Є клас    ІІІ місце

Офімкіна Андрія                    -  9-А клас   ІІ місце

Миронова Сергія                   - 7-А клас    ІІІ місце

Решетняк Олену                     - 7-А клас   ІІІ місце

Фролову Анастасію                - 7-Б клас    І місце

Бродягіна Єгора                      - 7-Б клас   І місце

Мазанку Сергія                        - 6-А клас    ІІІ місце

Ящук Софію                             -  6-Г клас    ІІ місце

 
Історія


Долгуніна Максима                  - 9-Є клас    ІІІ місце

Гурову Тетяну                           - 9-Б клас    ІІІ місце

Михневич Альону                     - 11-Г клас   ІІІ місце



Хімія

Дуду Ксенію                                -  11-Б клас   ІІ місце


Зарубіжна література

Скіженок Катерину                     - 7-Г клас      ІІ місце

Кишман Ксенію                            - 7-В клас    ІІІ місце

Бачуріну Ярославу                      - 7-В клас    ІІІ місце

Костерину Світлану                     - 8-В клас     ІІ місце

Попову Катерину                          - 8-Г клас     ІІІ місце

Кривопишу Вікторію                     - 11-Г клас   ІІ місце

Михневич Альону                         - 11-Г клас   ІІІ місце


Фізика

Рябченко Анастасію                       - 7-В клас     ІІ місце

Михайленка Олександра              - 7-В клас      ІІІ місце

Офімкіна Андрія                              - 9-А клас      ІІ місце

Шадрина Кирила                              - 9-А клас     ІІІ місце

Дуду Ксенію                                      - 11-Б клас    ІІ місце


Трудове навчання

Редькина Михайла                            - 9-В клас    ІІІ місце

Хмеленок Надія                                 - 9-А клас    ІІІ місце


Російська мова та література


Дуду Ксенію                                       - 11-Б клас    І місце

Денисенка Тараса                            - 11-Б клас    ІІ місце

Ареф’єву Анастасію                         -  11-А клас   ІІ місце

Григоращенка Богдана                   - 11-В клас    ІІІ місце

Бовкун Катерину                               - 9-А клас      ІІІ місце

Майорову Валерію                            - 9-Є клас      ІІІ місце

Мазяр Анастасію                               -  8-А клас     ІІІ місце


Правознавство

Косинську Юлію                                 - 9-Є клас    ІІІ місце

Долгуніна Максима                            - 9-Є клас    ІІІ місце

Маслій Маргариту                               - 9-А клас    ІІІ місце

Денисенка Тараса                              - 11-Б клас  ІІІ місце

Географія


Решетняк Альону                                -  7-А клас     І місце

Бовкун Катерину                                  -  9-А клас     ІІ місце

Топал Анастасію                                  - 9-А клас     ІІІ місце



Журі олімпіади

  

 
Просмотров: 917 | Добавил: admin | Рейтинг: 4.0/1 |
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Реєстрація | ]
Форма у
Календар новин
«  Листопад 2009  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Пошук
Наші друзі
 
 
Статистика
Copyright MyCorp © 2017