Славутицька загальноосвітня школа № 1 Найкраща школа Slavutich School #1 The Best School Школа № 1 г. Славутич      


НАША АДРЕСА:
07100 м.Славутич Київської обл.
Проспект Др.народів,19 а/с 29 тел: (04479)2-38-57
e-mail: school1slavutich@ukr.net
Субота, 18.11.2017, 02:44

Меню сайту

Головна

Візитка школи

Досягнення вчителів

Досягнення учнів

Наші випускники - наша гордість

Учнівська організація "РУУШ"

Шкільна газета "The First"

Творчість учнів

Інформація для учнів

Інформація для батьків

Патріотичне виховання юного покоління

Кодекс етики

Статут територіальної громади

Книга пам'яті "Живі, поки пам'ятаємо"

Нормативно-правова база

Корисні сайти

Несекретні матеріали

Зовнішнє незалежне оцінювання

Державна підсумкова атестація

Фотоальбоми

Оголошення та новини

Форум

Наші випускники - наша гордість
 
За 29 років існування школи:
 
20 учнів нагороджені золотою медаллю «За високі досягнення у навчанні»:

1989р.
  –   Захаров Олександр

1993р. –  Тарабров Ігор

1994р. –  Пічуріна Ольга

1999р. –  Котков Віктор

2000р. –  Шевченко Тетяна,
                 Батманова Олена

2001р.  Цвєткова Анастасія

2003р. – Веремецька Марія,
                Петрушенко Наталія

2005р.Авраменко Ольга,
                Веремецька Тетяна,
                Писарєва Ірина,
                Шайдт Вікторія

2006р.Дворніков Дмитро,
                Петрова Марія

2007р. Карташова Ксенія
 
2009р. - Краснопольська Ксенія,
               Лихманова Катерина
 
2010р. - Дуда Ксенія

2012р. - Топал Анастасія
 
18 учнів нагороджені срібною медаллю «За досягнення у навчанні»:

1989 р. - Бродягіна Олена

1989 р. - Спектор Наталія
 
1990 р. - Зубарєва Юлія
 
1990 р. - Ординарцева Катерина
 
1990 р. - Потьоміна Іллона
 
1991 р. - Моценко Олена
 
1992 р. - Колоскова Анна
 
1992 р. - Добржанська Олена
 
1992 р. - Попова Наталія
 
1993 р. - Ладижева Наталія
 
1997 р. - Леонова Оксана
 
1998 р. - Неретін Кирило
 
1998 р. - Яцюк Тетяна
 
1998 р. - Ладижев Олексій
 
2000 р. - Полоз Анжеліка
 
2000 р. - Рисухіна Марія
 
2007 р. - Давидко Ірина

2013 р. - Макій Наталія

2014 р. - Мироненко Юрій
  
Наші випускники - активні учасники шкільного життя
 
 
Янковська Лариса - 1990
 
Заставнюк Олена - 1990
 
Бистрова Марина - 1991
 
Моценко Олена - 1991
 
Рябушкін Олексій - 1993
 
Танцюра Євгенія - 1993
 
Янковська Віта - 1996
 
Ткаченко Денис - 1997
 
Комаров Сергій - 1997
 
Осколков Артем - 1997
 
Ченков Денис - 1998
 
Бабарига Павло - 1998
 
Барбаш Максим - 1998
 
Роговой Василій - 1998
 
Ємелін Андрій - 1998
 
Ільченко Олександр - 1998
 
Шаршун Діна - 1998
 
Єрастова Ульяна - 1998
 
Кокуленко Анастасія - 1998
 
Колєда Павло - 1999
 
Баєв Олександр - 2000
 
Жигалов Григорій - 2000
 
Акулінін Олег - 2001
 
Новошицький Олексій - 2001
 
Філімонова Катерина - 2002
 
Литвин Олена - 2002
 
Панкрашина Ірина - 2002
 
Чернова Євгенія - 2003
 
Корець Олександр - 2003
 
Геращенко Надія - 2003
 
Заморін Андрій - 2003
 
Федірко Юрій - 2003
 
Тюрін Денис - 2003
 
Маслій Денис - 2003
 
Піскунова Любов - 2004
 
Долін Михайло - 2004
 
Давидко Ілля - 2004
 
Дворніков Олександр - 2004
 
Шлапак Анна - 2005
 
Адаменко Антон - 2005
 
Кушнаренко Галина - 2005
 
Кислинська Наталія - 2005
 
Собакарь Юлія - 2005
 
Дорн Іван - 2006
 
Петрова Марія - 2006
 
Андреєва Дар'я - 2006
 
Сулімов Максим - 2006
 
Маджара Максим - 2006
 
Волоха Віра - 2006
 
Геращенко Дар'я - 2006
 
Халіпова Юлія - 2007
 
Шумкова Анастасія - 2007
 
Брасс Володимир - 2007
 
Долженко Олександр - 2007
 
Давидко Ірина - 2007
 
Толпєгін Петро - 2007
 
Стадник Інна - 2008
 
Колесник Валерія - 2008
 
Калініченко Тетяна - 2008
 
Волошко Євгеній - 2008
 
Танаєв Павло - 2008
 
Стренадкін Кирило - 2009
 
Монастиренко  Дарія - 2009
 
Власов Георгій - 2009
 
Оргунова Марія - 2009
 
Мезенцев Дмитро - 2009
 
Кіракосян Володимир - 2009
 
Хоцяновський Ігор - 2009
 
Ігнатушко Сергій - 2009
 
Кушнаренко Іван - 2009
 
Смикова Альона - 2010
 
Гайша Михайло - 2010
 
Савран Анна - 2010
 
Шрамович Олексій - 2010
 
Вишняков Вадим - 2010
 
Марміль Володимир - 2010
 
Ареф'єва Анастасія - 2010
 
Денисенко Тарас - 2010
 
Григоращенко Богдан - 2010
 
Кошелєва Анастасія - 2010
 
Шульга Олександр - 2010
 
Кривопиша Вікторія - 2010
 
Скляренко Руслан - 2010
 
Дуда Ксенія - 2010
 
Пужалін Віталій - 2010
 
Євстигнєєва Катерина - 2010

Бовкун Катерина - 2012

Бусел Анастасія - 2012

Іванова Ксенія - 2012

Костін Ілля - 2012

Мордовцева Наталія -2012

Новіков Олександр - 2012

Свід Микола - 2012

Тасенко Альона - 2012

Хуторнюк Олег - 2012

Орлов Євгеній - 2013

Радкевич Владислав - 2013

Зінченко Анастасія - 2013

Матвійчук Максим - 2013

Зінченко Валерія - 2013

Старовойт Лілія - 2013

Черняк Анна - 2014

Михайленко Олександр - 2014

Мартиненко Анна - 2014

Вакуліна Ольга - 2014

Лукіянчук Катерина - 2015

Набойченко Вікторія - 2015

Стреш Анастасія - 2015

Кравець Олександра - 2015

Ольховик Дмитро - 2015

Рябченко Роман - 2015

Марміль Юлія - 2015

Скирта Євгеній - 2016

Белорус Анастасія - 2016

Кучеренко Дмитро - 2016

Чепель Ілля - 2016

Клепацька Альона - 2016

Форма входа

Календар новин

«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Пошук

Корисні сайти

 
 

Статистика

free counters

SlavutichSchool1© 2017