Славутицька загальноосвітня школа № 1 Найкраща школа Slavutich School #1 The Best School Школа № 1 г. Славутич      


НАША АДРЕСА:
07100 м.Славутич Київської обл.
Проспект Др.народів,19 а/с 29 тел: (04479)2-38-57
e-mail: school1slavutich@ukr.net
П'ятниця, 24.03.2017, 14:03

Меню сайту

Головна

Візитка школи

Досягнення вчителів

Досягнення учнів

Наші випускники - наша гордість

Учнівська організація "РУУШ"

Шкільна газета "The First"

Творчість учнів

Інформація для учнів

Інформація для батьків

Патріотичне виховання юного покоління

Кодекс етики

Статут територіальної громади

Книга пам'яті "Живі, поки пам'ятаємо"

Нормативно-правова база

Корисні сайти

Несекретні матеріали

Зовнішнє незалежне оцінювання

Державна підсумкова атестація

Фотоальбоми

Оголошення та новини

Форум


Досягнення вчителів
  
Славутицька загальноосвітня школа № 1 пишається надбаннями, набутими її працівниками протягом 23 років свого існування. Школа завжди тримала марку першості щодо педагогічної майстерності своїх працівників.
  
За роки існування школи 19 педагогів були переможцями та лауреатами міських, обласних та Всеукраїнських конкурсів педагогічної майстерності «Учитель року», «Класний керівник року», «Бібліотекар року», у навчальному закладі 21 педагог, яким присвоєно звання "Старший учитель", 17 педагогів, нагороджених знаком "Відмінник освіти України",1 педагог, нагороджений знаком "Василь Сухомлинський" , 3 - "Вчителі-методисти".

Відзнаки МОН України 

Нагрудний знак «Відмінник освіти України»  


1. Віткалова Наталія Михайлівна

вчитель російської мови та літератури, заступник директора з НВР

2. Єфіменко Галина Прокопівна

вчитель історії, заступник директора з НВР

3. Жигалло Людмила Іванівна

вчитель математики, заступник директора з НВР

4. Карлова Галина Львівна

вчитель музики

5. Кирпикова Надія Миколаївна

вчитель географії, заступник директора з НВР

6. Ладижев Леонід Степанович

вчитель біології, другий директор школи

7. Леонова Людмила Миколаївна


вчитель географії, заступник директора з НВР

8. Паршиков Олександр Михайлович

вчитель фізичної культури

9. Пачко Мальвіна Іванівна


вчитель початкових класів

10. Романова Наталія Володимирівна


вчитель початкових класів

11. Рябченко Анатолій Олександрович


вчитель математики, директор школи

12. Степченко Валентина Іванівна

вчитель початкових класів

13. Тараброва Світлана Миколаївна

вчитель фізики

14. Чистякова Ольга Миколаївна

вчитель математики

15. Шишкіна Ірина Олександрівна


вчитель математики

16. Янковська Софія Іванівна

вчитель української мови та літератури

17. Янковський Валерій Володимирович


вчитель історії, перший директор школи.     


Нагрудний знак "Василь Сухомлинський"
1. Степченко Валентина Іванівна 

вчитель початкових класів
 

Педагогічні звання  


«Вчитель-методист»  


1. Ладижев Леонід Степанович

вчитель біології, другий директор школи

2. Лук’яненко Василь Данилович

вчитель фізичної культури

3. Поліщук Надія Савеліївна

вчитель початкових класів    

«Старший вчитель»  

1. Архіпова Людмила Володимирівна


вчитель хімії

2. Бардакова Наталія Олександрівна

вчитель української мови та літератури, заступник директора з НВР

3. Добржанська Любов Данилівна


вчитель початкових класів

4. Жигалло Людмила Іванівна

вчитель математики, заступник директора з НВР

5. Книшевич Валентина Семенівна

вчитель російської мови та літератури

6. Коробчук Галина Олексіївна

вчитель початкових класів

7. Котова Раїса Костянтинівна

вчитель німецької мови

8. Ладижева Людмила Петрівна 

вчитель початкових класів

9. Ладижев Леонід Степанович

вчитель біології, другий директор школи

10. Мазепа Валентина Федорівна

вчитель біології

11. Мандровний Олександр Миколайович

вчитель російської мови та літератури

12. Пархоменко Людмила Петрівна

вчитель початкових класів

13. Стафєєва Альбіна Василівна

вчитель математики, заступник директора з НВР

14. Степченко Валентина Іванівна

вчитель початкових класів

15. Тараброва Світлана Миколаївна

вчитель фізики

16. Ченкова Валентина Володимирівна

вчитель математики, заступник директора з НВР

17. Чистякова Ольга Миколаївна

вчитель математики

18. Шишкіна Ірина Олександрівна

вчитель математики

19. Яковенко Тетяна Анатоліївна

вчитель історії, соціальний педагог

20. Янковська Софія Іванівна

вчитель української мови та літератури

21. Янковський Валерій Володимирович

вчитель історії, перший директор школи    
        
  
Наші переможці
 
  

 
Ладижев Леонід Степанович
  
Лауреат обласного конкурсу «Учитель року – 1991»
 

  
Шарабріна Світлана Василівна
  
Лауреат міського конкурсу
«Учитель року – 1992»

 
Янковська Софія Іванівна
  
Лауреат міського конкурсу «Учитель року – 1994»
  
  

 
Тараброва Світлана Миколаївна
  
Лауреат обласного конкурсу
«Учитель року – 1995»

 
Мандровний Олександр Миколайович
  
Лауреат міського конкурсу «Класний керівник – 1996»
 
 
 
Корінь Людмила Олексіївна
  
  
Лауреат міського конкурсу «Учитель року – 1997»
 
Нагорна Ірина Вікторівна
  
Переможець міського конкурсу «Класний керівник – 1999»
 
Пихтар Микола Петрович
  
Переможець міського конкурсу «Учитель року – 2000»
 
  
Ломова Жана Валеріївна 
  
  
Лауреат міського конкурсу «Учитель року – 2001»
 

             

Передній Дмитро Валентинович
  
Переможець обласного конкурсу
«Класний керівник – 2001»
  

        

                                                
Коробчук Галина Олексіївна
 
Переможець міського конкурсу
«Учитель року – 2002»
 
 
Гриневич Раїса Миколаївна
   
Лауреат загальноміської програми «Славутичанин року – 2002»
  
Макогонюк Світлана                Пилипівна              
  
Переможець міського конкурсу
«Класний керівник – 2005»,
переможець загальноміської програми
«Славутичанин року – 2004»
   
 
                                       
  
Сивець Юрій Леонідович                                    
  
Лауреат обласного конкурсу "Учитель року - 2007", міського конкурсу
«Учитель року – 2005»  
 
 
 
 
 
 
Бардакова Наталія Олександрівна
   
Лауреат обласного конкурсу
«Учитель року – 2005», переможець загальноміської програми
«Славутичанин року – 2004»
 
 
Ярова Тетяна Едуардівна
 
Переможець обласного конкурсу та лауреат Всеукраїнського конкурсу «Бібліотекар року – 2007»,
лауреат загальноміської програми
"Славутичанин року - 2007"























































































































































 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Пархоменко Людмила Петрівна

 
Переможець міського конкурсу "Учитель року-2011",
учасник обласного конкурсу "Учитель року - 2011",
лауреат загальноміської програми
"Славутичанин року - 2010"


































































































































































Ремез Ніна Петрівна

Переможець обласного етапу Всеукраїнського конкурсу
"Шкільна бібліотека"
в номінації
"Бібліотекар-дослідник" 
 
Переможець загальноміської програми 
"Славутичанин року - 2011"






















































 





































































 





























 

Форма входа

Календар новин

«  Березень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Пошук

Корисні сайти

 
 

Статистика

free counters

SlavutichSchool1© 2017