Славутицька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 Неділя, 23.04.2017, 11:58
Меню сайту
Головна

Візитка школи

Досягнення вчителів

Досягнення учнів

Наші випускники - наша гордість

Учнівська організація "РУУШ"

Шкільна газета "The First"

Творчість учнів

Інформація для учнів

Інформація для батьків

Патріотичне виховання юного покоління

Кодекс етики

Статут територіальної громади

Книга пам'яті "Живі, поки пам'ятаємо"

Нормативно-правова база

Корисні сайти

Несекретні матеріали

Зовнішнє незалежне оцінювання

Державна підсумкова атестація

Фотоальбоми

Оголошення та новини

Форум

Головна » Доска объявлений » Оголошення для учнів та вчителів » Конкурси для учнів

В категории объявлений: 27
Показано объявлений: 1-20
Страницы: 1 2 »


Сортировать по: Дате · Названию · Рейтингу · Комментариям · Просмотрам
Європейський Союз запрошує дітей взяти участь у конкурсі малюнку
на тему рівності між жінками та чоловіками.

Діти віком від 8 до 10 років можуть взяти участь у конкурсі малюнків з призовим фондом 1000 євро, який організовує Європейський Союз на тему рівності між жінками та чоловіками.

Темою цьогорічного конкурсу є "Жили-були дівчинка і хлопчик, і вони хотіли разом зробити світ краще ...". Діти можуть надсилати свої малюнки до 20 травня 2011 року за адресою: вул. Хрещатик, 29, кв. 48, м. Київ 01001, Україна.

Усі роботи повинні бути оформлені на папері формату А4, де малюнок розташовується з одного боку, а прізвище, ім’я, вік, клас та адреса школи з іншого.

Міжнародний конкурс проходитиме вже п’ятий рік поспіль з метою підвищення обізнаності, щодо забезпечення рівних можливостей для жінок і чоловіків. В одному тільки 2010 році у конкурсі взяло участь більш ніж 49,000 дітей віком від 8 до 10 років з 61 країни світу, а Ольга Чумаченко, 9-річна школярка з міста Каховка, стала однією з переможниць конкурсу.

Представництво Європейського Союзу в Україні спільно з Міністерством освіти і науки, молоді та спорту відкритим конкурсом визначить 10 найкращих робіт з України, які будуть направлені до Брюсселя для участі у фіналі конкурсу з оголошенням переможців у кінці червня цього року.

Малюнки переможців попередніх конкурсів можна знайти на сайті: http://ec.europa.eu/europeaid/what/gender/drawing-competition-2010_en.htm


Відділ преси та інформації

Представництво Європейського Союзу в Україні
вул.Круглоуніверситетська, 10
Київ 01024, Україна
Конкурси для учнів | Просмотров: 994 | Дата: 09.03.2011

Конкурс дитячого малюнка "Якою я бачу свою Україну"

Талановита в нас кожна дитина!
Відкриєм таланти твої, Україно!
Плекаємо змалку майбутнє держави –
Не будьмо байдужі, татусі і мами!


ТОВ «МЕДІА-ПРО», редакція журналу «Довідник кадровика»  за підтримки Міністерства України в справах сім`ї, молоді і спорту, Міністерства освіти України, Дирекції телерадіопрограм Управління справами Апарату Верховної Ради України – телеканалу «РАДА» та Українського дому оголошують творчий конкурс дитячого малюнка на тему: «Якою я бачу свою Україну», приурочений до Дня незалежності України. Триватиме він з 1 березня до 1 серпня 2010 року.               

Україна – чудова країна з чарівними, неповторними краєвидами, багатою історичною спадщиною і культурою! Та чи саме такою її бачать наші діти? Чи комфортно вони почуваються у власній державі? І взагалі ─ що таке рідна країна очима дітей, яка вона? Виявити це і є метою конкурсу!               

Зображати можна будь-що:
події, краєвиди, первісну природу і природу, освоєну людиною,   панорами міст, сіл, людей різних професій, своїх сучасників, тих, хто працею або якимось досягненням чи героїчним вчинком вразив дитяче серце, — тобто те, як і якою бачать свою Батьківщину її маленькі громадяни.

Кажуть, що дитячими вустами глаголить істина, тому особливо цікавими будуть малюнки, на яких зображуватиметься майбутнє України, та держава, в якій  згодом хотіли б жити діти.  

Умови конкурсу:  

 • До участі запрошуються діти віком 5─16 років
 • Конкурс проводиться для двох вікових категорій: 5─9 років, 10─16 років
 • Малюнок має бути виконаний на чистому аркуші паперу стандартного формату (А4) олівцями, олійними, акварельними фарбами чи гуашшю
 • Приймаються лише оригінальні авторські роботи, що відповідають умовам конкурсу
 • Переможці визначатимуться з 1 квітня до 1 серпня 2010 року інтерактивним голосуванням на сайті «МЕДІА-ПРО» і творчою комісією наприкінці конкурсу.  

Свої малюнки надсилайте  на адресу: 

02660, Київ, вул. М. Раскової, 11, корп. «А»,
а/с 185                                                                       
Відділ реклами та маркетингу   

На конверті слід написати:
«На конкурс дитячого малюнка»  

За консультаціями звертайтеся за тел. 0(44) 507-2226 (багатоканальний)                       

Малюнки, надіслані для участі у конкурсі, будуть використані для оформлення річного настінного перекидного календаря, який щорічно випускає ТОВ «МЕДІА-ПРО».

Автори 12  найкращих робіт (по 6 у кожній віковій категорії), які стануть переможцями конкурсу, разом з батьками будуть запрошені для нагородження  цінними призами від партнерів і для участі у виставці в Українському домі 26-28 серпня.  

Бажаємо творчого натхнення і перемоги у конкурсі!

Прес-служба ТОВ «МЕДІА-ПРО»
Конкурси для учнів | Просмотров: 3111 | Дата: 04.03.2010

Розпочато прийом заявок на участь у Національному конкурсі шкільних газет

У Миколаєві стартував ХІІІ Національний конкурс шкільних газет. Вже визначено перелік номінацій та затверджено Положення конкурсу.

Національний конкурс шкільних газет - головна подія шкільного друку країни, участь в якій беруть тисячі юнкорів з різних куточків України. Це захід, який дозволяє учням загальноосвітніх навчальних закладів проявити себе в якості журналіста, допомагає підвищити прозорість сфери середньої освіти шляхом демократизації шкільних газет.

Конкурс проходить за підтримки Коледжу преси та телебачення, Секретаріату Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Академії Педагогічних наук України, Представництва європейської комісії, Національної спілки журналістів України, міжнародних та громадських організацій, політиків та бізнесменів.

До участі у конкурсі запрошуються шкільні, класні газети, а також газети професійно-технічних та позашкільних навчальних закладів України, видані з 1-го вересня 2009 року до 1-го березня 2010 року.

Пріоритети при підбитті підсумків надаються періодичному друку.


Види видань, які будуть розглянуті на конкурсі:

стінгазета, друкована газета, Інтернет газета, телерепортаж та репортажне фото.

Заявки на участь приймаються до 20 березня 2010 р. за наявності анкети-заявки.

Довідки за телефоном: 0(512) 50-50-62, 50-00-30.
Конкурси для учнів | Просмотров: 1748 | Дата: 30.01.2010

В Україні шукають диво-дітей

Своєрідним змаганням вундеркіндів має стати загальнонаціональний щорічний конкурс "Диво-дитина-2009", який триває до 31 грудня.

Участь у конкурсі беруть діти віком від 6 до 13 років, які відрізняються особливими розумовими або фізичними здібностями. Переможців очікують цінні призи на суму від 1500 до 3500 грн. Оцінювати претендентів буде у декількох номінаціях кваліфіковане журі, враховуватимуть результати інтернет-голосування.
 
Докладнішу інформацію можна отримати за телефоном (044) 490-92-63 та на сайті
 
Конкурси для учнів | Просмотров: 1164 | Дата: 11.10.2009

«Буквоїд» оголошує читацький конкурс «МОЯ КНИГАРНЯ»
 
З 15 вересня по 15 грудня 2009 року книжковий портал «Буквоїд» спільно із сайтом ексклюзивних подарунків Vampodarok.com.ua, видавництвами «Грані-Т» та «Фоліо» проводять конкурс серед читачів під назвою «МОЯ КНИГАРНЯ» .


Розкажіть про вашу улюблену книгарню, про тих, хто працює у ній, а також надішліть фото книгарні. Всі матеріали, у яких читачі дотримаються вимог конкурсу, будуть оприлюднені на порталі «Буквоїд».

Вимоги до матеріалу:

1. Матеріал має містити розповідь про те, чим саме цікава Ваша книгарня, точну адресу магазину (мережі), одне або декілька фото книгарні.

2. Матеріал має бути написаний українською мовою.

3. Обсяг матеріалу не повинен перевищувати 5 тис. знаків.

4. Фото мають бути надіслані у форматі JPEG.

5. Матеріал надсилається не пізніше 25 листопада електронною поштою у вигляді текстового файлу за адресою rudenko@rudenko.kiev.ua або hnu2004@ukr.net

Переможці конкурсу (відповідно – перше, друге та треті місця) під час відкритої церемонії із запрошеними засобами масової інформації будуть відзначені книжковими призами та подарунками від сайту Vampodarok.com.ua.
 
До журі конкурсу увійдуть представники організаторів конкурсу, письменники, критики.
 
Конкурси для учнів | Просмотров: 837 | Дата: 16.09.2009

Посольство Республіки Болгарія в Україні та АСМБР оголошують про старт вікторини з історії, культури та географії цієї країни

Асоціація сприяння міжнародному бізнесу та розвитку (АСМБР) за підтримки Посольства Республіки Болгарія в Україні оголошує про старт вікторини (конкурсу рефератів) з історії, географії, культури та економіки Республіки Болгарія.

Докладніша інформація про хід вікторини буде розміщена на WEB-сайті АСМБР: www.apibd.com.
 
1. Вікторина стартує «10» вересня 2009 р. та триває до «10» жовтня 2009 р.
 
2. У вікторині бере участь молодь віком від 10 до 21 року, що навчається у вищих навчальних закладах, школах, ліцеях та гімназіях України.
 
3. Під час оцінювання відповідей на запитання вікторини враховуються їх повнота, наявність власного міркування, особистих роздумів, прикладів з літератури, енциклопедичних джерел та Інтернету.
 
4. Відповіді оформлюються в вигляді рефератів. Вони повинні мати естетичний вигляд та можуть бути написані українською або російською мовами.
 
5. Реферати слід подати оргкомітету на паперових носіях у строк до «10» жовтня 2009 р.
 
На конверті з рефератом повинен бути штамп відправки з датою не пізніше «10» жовтня 2009 р.
 
6. УВАГА! До реферату повинен бути вкладений лист, де обов’язково треба чітко вказати: прізвище, ім’я та по батькові, вік учасника, повну назву місця навчання, повну адресу, поштовий індекс, контактні телефони, в тому числі мобільний та e-mail (якщо є).
Бажано коротко написати про себе, про свої захоплення.

7. Переможців буде об’явлено в пресі та на WEB-сайті АСМБР.
 
Оргкомітет вікторини не бере на себе зобов’язання розшукувати учасника для повідомлення результатів його участі в конкурсі!

Просимо слідкувати за повідомленнями на WEB-сайті АСМБР: www.apibd.com!

8. Посольство Республіки Болгарія в Україні нагороджує переможців спеціальними дипломами та цінними подарунками.

Оргкомітет вікторини розташований за адресою: 39600, Полтавська область, м. Кременчук, вул. Жадова, 12 (3-й поверх)
 
Питання
вікторини з історії, географії, економіки та культури Республіки Болгарія

1. Географічне положення Республіки Болгарія. З якими державами має спільні межі Республіка Болгарія?
2. Назвіть столицю Республіки Болгарія. Що Ви знаєте про це місто?
3. Що зображено на гербі Республіки Болгарія?
4. Що зображено на Державному прапорі Республіки Болгарія?
5. Які Національні свята Республіки Болгарія Вам відомі?
6. Що ви знаєте про культуру та традиції народу Болгарії?
7. Назвіть відомих письменників, композиторів, вчених Республіки Болгарія.
8. Що Вам відомо про економічний потенціал Республіки Болгарія?
9. Які галузі промисловості Республіки Болгарія найбільш розвинуті?
10. Що Вам відомо про співпрацю підприємств вашого міста та регіону з партнерами з Республіки Болгарія?
11. В якому році встановлені дипломатичні зв’язки між Україною та Болгарією? Як вони розвиваються?
12. Що Вам відомо про рівень торгово-економічного співробітництва між Україною та Болгарією?
Конкурси для учнів | Просмотров: 1765 | Дата: 14.09.2009

Стартував Всеукраїнський конкурс
«Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу»
 
Взяти участь у ньому може кожен учень, який навчається в 4-му або 5-му класі.

Конкурс проводиться у всіх загальноосвітніх закладах України. Для цього потрібно написати відгук на вподобану книгу сучасної дитячої прози (список рекомендованих книжок можна переглянути тут). Якщо ваш відгук буде цікавим, змістовним, оригінальним, то Ви маєте всі шанси виграти НОУТБУК!

Детальніші умови конкурсу дізнавайтеся у вашій школі, а також на сайті видавництва «Грані-Т», яке є співорганізатору конкурсу.

У 2009 році
 
1-й етап проводиться з 1 вересня по 30 жовтня,
 
2-й з 1 по 15 листопада,
 
3-йз 20 по 30 листопада 2009 р.
 
Результати буде оголошено з 10 по 19 грудня.
 
Організаторами конкурсу є:

Міністерство освіти і науки України;
Міністерство культури і туризму України.

Конкурс проходить за підтримки Державного комітету телебачення та радіомовлення України.

 
Конкурси для учнів | Просмотров: 1399 | Дата: 01.09.2009

Проект ЄС на "Нашому Радіо" оголошує фотоконкурс «Моє місто – європейське місто!»
 
 
6 липня «Наше Радіо» в рамках проекту «Європа в серцях українців», що фінансується Європейським Союзом, оголошує початок національного фотоконкурсу «Моє місто – європейське місто!».
 
Головною метою конкурсу є пробудити в українців, насамперед у молоді, почуття гордості за свій рідний край і приналежності до великої сім’ї європейських народів.
 
Починаючи з 6 липня кожен бажаючий зможе опублікувати авторське фото свого міста на сайті проекту «Європа в серцях українців» (www.esua.info), стати учасником змагання за головний приз – професійну фотокамеру та здобути для свого міста титул «найбільш європейського» в Україні.
 
Також переможець конкурсу отримає можливість стати учасником ток-шоу на «Нашому Радіо» та розповісти на всю країну про себе і своє рідне місто.
 
На сайті www.esua.info всі бажаючі зможуть голосувати за фото, що їм сподобалися найбільше. Переможця буде визначено Експертною комісією із врахуванням результатів голосування.
 
Конкурс також має на меті показати, що в Україні є багато красивих міст і мальовничих куточків, гідних стати візитною карткою України в Європі. a також допоможе скласти своєрідний фото путівник по Україні, який стане в пригоді як самим українцям, так й іншим європейцям, які бажають ближче познайомитись із Україною.
 
Радіостанція «Наше Радіо» є партнером Європейського Союзу і проводить спільний ефірний проект «Європа в серцях Українців» (http://www.esua.info/), направлений на розповсюдження серед молоді актуальної інформації про Європейський Союз, діяльність Європейської Комісії, висвітлення відносин та спільних програм України та ЄС. В ефірних програмах обговорюються усі аспекти відносин ЄС - Україна, можливості української молоді, які надають програми та проекти ЄС в Україні. Також щонеділі відбувається ток-шоу з відомими діячами країни на актуальні теми відносин України та ЄС.
За додатковою інформацією ви можете звертатись:
Даник Андрій,
промо-менеджер,
радіостанції "Наше Радио"
тел.: 569-93-95
факс: 483 80 20
Конкурси для учнів | Просмотров: 791 | Дата: 06.07.2009

«Мы – наследники победы!»

Талантливая молодежь, отзовись! Именно для вас проводится литературный конкурс, посвященный 65-ой годовщине освобождения... ...Украины от фашистских захватчиков.

Цели и задачи

3-й Всеукраинский литературный конкурс «Мы – наследники Победы!» является некоммерческой, неполитической, гуманитарной акцией, цель которой – повышение интереса молодежи к изучению славных страниц истории отечества, подвига и совместного вклада русского, белорусского, украинского и других народов в победу над фашизмом в годы Великой Отечественной войны 1941-1945 годов.

Среди основных задач конкурса:

поддержка талантливой молодежи;

укрепление дружбы и солидарности среди молодежи;

развитие сотрудничества между заинтересованными в достижении цели конкурса учреждениями, предприятиями, общественными организациями (молодежными, ветеранскими, просветительскими и другими).

Условия

К участию в конкурсе приглашается молодежь в возрасте от 14 до 18 лет. На конкурс подаются ранее не публиковавшиеся тематические сочинения, эссе, очерки, рассказы и стихотворения на русском, белорусском и украинском языках. Работы могут сопровождаться рисунками, выполненными автором.

Участникам конкурса предлагаются на выбор следующие темы:

«Участь народа Украины в планах нацистов – это должен знать каждый!»;

«Великая Отечественная война в воспоминаниях членов моей семьи»;

«Рассказ ветерана»;

«История воинского обелиска»;

«Существует ли фашизм сегодня?»

Ориентировочный объем сочинения – 5-6 рукописных страниц либо (предпочтительнее) 3-4 печатные (14-й кегль, 1,5 интервал) листа формата А4.

Работы можно подавать на конкурс в письменном либо (предпочтительнее) электронном виде с пометкой «На конкурс «Мы – наследники Победы!» по адресу: ул. Короленко 1а, г. Львов, Украина, 79008 либо по E-mail: rmb-lvov@ukr.net, nash_konkurs@ukr.net

Каждому участнику необходимо сообщить свои Ф.И.О., год рождения, домашний адрес, контактные телефоны, учебное заведение, класс (группа).

Работы на конкурс принимаются до 15 мая 2009 года.

Награждение победителей

Награждение победителей конкурса проводится при поддержке Посольства Российской Федерации в Украине в рамках программы поддержки соотечественников, которая реализуется на основании договоренностей между Украиной и Россией.

Авторы лучших сочинений будут награждены памятными именными дипломами. Победители конкурса будут награждены туристической поездкой в Россию!

* Победители 1-го (2007 г.) и 2-го (2008) конкурсов «Мы – наследники Победы!» во время летних каникул побывали в городах-героях Москве и Санкт-Петербурге, совершили путешествие по городам «Золотого кольца» России.

Организаторы

Инициатором и организатором конкурса является Русское Молодежное Братство.

Генеральный интернет-партнер конкурса – интернет-издание From-UA.

Конкурс проводится совместно с Украинской академией русистики, Львовским городским Советом ветеранов и общественными организациями, поддержавшими проведение конкурса в областях Украины, Крыму, городах Киеве и Севастополе.

Медиа-партнерами оргкомитета конкурса являются все СМИ, разместившие информацию о конкурсе, позволяющую потенциальным участникам и организациям связаться с оргкомитетом.

Официальным медиа-партнером конкурса является газета «Русская правда», которая публикует положение о конкурсе и имена победителей.
Конкурси для учнів | Просмотров: 981 | Дата: 08.05.2009

Конкурс юних журналістів «Твій погляд-2009»
 
Ти ще не знаєш, що за власний погляд можеш отримати комп’ютер або цифрову камеру? Журнал «Однокласник» оголошує конкурс юних журналістів «Твій погляд-2009»!
 
До участі в конкурсі допускаються всі учні загальноосвітніх шкіл, а також студенти навчальних закладів ІІ рівня акредитації.
 
Конкурс проводиться у двох номінаціях:
 
Серед тих, хто пише українською мовою.
 
Серед тих, хто фотографує.
 
Протягом року ви надсилаєте свої дописи й фотографії до редакції журналу, журі відбирає найкращі, й ми друкуємо їх на сторінках «Однокласника».
 
Серед надрукованих робіт журі визначає переможців. Нагородження найкращих відбудеться, як завжди, наприкінці року!!!
 
Фото надсилайте на диску (якщо користуєтеся цифровою камерою) або на фотопапері форматом не менше, ніж 13х18 см. Велике прохання чітко й розбірливо вказувати свої дані (ім'я, прізвище, вік, адреса, телефон). Ці вимоги стосуються й тих, хто надсилає свої дописи та фотокартки Інтернетом.
 
У виборі тематики ми вас не обмежуємо. Твій погляд нам не байдужий!!! Не бий байдики і ти!
 
Адреса редакції: Журнал «Однокласник» 04119 м. Київ, вул. Дегтярівська, 38-44, к.1220
 
 
 
P.S. З роботами учасників конкурсу «Твій погляд» 2008-го років та перших робіт, надісланих у 2009-му році, можете ознайомитися на сайті журналу www.odnoklasnyk.org.ua
Конкурси для учнів | Просмотров: 849 | Дата: 24.04.2009

Національне змагання серед школярів з європейської інтеграції
  
Проект "Змагання з підвищення обізнаності про відносини між Європейським Союзом та Україною" спрямовано на підвищення рівня обізнаності українців про відносини між Україною та Європейським Союзом, зокрема про програми фінансової та технічної допомоги, а також про можливості, що відкриваються для української молоді завдяки цим програмам.
  
Умови участі

Змагання проводиться у 24 областях України, АР Крим, м. Київ та м. Севастополь.

Участь у змаганні можуть брати команди, які складаються з трьох старшокласників загальноосвітніх шкіл України у віці від 14 до 17 років та одного вчителя (далі команда). Члени команди повинні навчатись в одній школі, але можуть бути учнями різних класів.

Не можуть брати участь у конкурсі учні 11-х (випускних) класів в зв’язку з випуском. Учні 9-х класів, які не планують продовжувати навчання у тій самій школі, також не можуть приймати участь в конкурсі.

Дорожні витрати команди для участі у заключному етапі змагання (за наявності підтверджуючих проїзних документів, але не дорожче вартості квитка класу купе), вартість проживання та харчування в Києві відшкодовуватимуться/покриватимуться організаторами. Страхування учасників на період подорожі та проведення змагання покриватиметься організаторами.
  
Порядок проведення змагання

Всеукраїнське змагання серед школярів загальноосвітніх шкіл відбуватиметься в два етапи. Перший етап відбудеться навесні 2009 року в мережі Інтернет, де учасники пройдуть тестування. На другий етап, який заплановано на осінь (орієнтовно жовтень) 2009 р. в Києві, запросять команди, які наберуть найбільшу кількість балів у своїй області за результатами тестування.
 

1. Перший етап.
  
Формування шкільних команд, для участі у змаганні та Інтернет-тест.
Кількість команд від однієї школи/класу – необмежна. Після формування команди буде необхідно здійснити її реєстрацію на Інтернет-ресурсі www.europanostra.info. Система не дозволятиме багаторазову реєстрацію тієї самої команди або тих самих учасників у різних командах.

Після здійснення реєстрації команда отримуватиме доступ до тренувальних сторінок сайту, на яких учні зможуть навчитись користуватись системою перед змаганням. Можливість реєстрації команд буде закрито за 2 (два) дні до початку змагання.
Під час змагання система міститиме як мінімум 300 тестових питань, які надаватимуться учасникам у випадковому порядку одне за другим.

Змагання розпочнеться не раніше, ніж через місяць після запуску системи для реєстрації команд. Воно відбуватиметься з 20 по 25 травня 2009. Регіональні раунди триватимуть максимум 5 днів – для кожної області буде визначено конкретну дату та час змагання, коли команди зможуть увійти в систему для виконання тесту. Час виконання тесту – 60 хвилин з моменту входження в систему. В кожній області визначатиметься одна команда-переможець, яка набере найбільшу кількість балів, її буде запрошено до участі у наступному етапі змагання.

Якщо дві або більше команд наберуть однакову кількість балів, їм буде про це повідомлено наступного дня і буде запропоновано взяти участь у додатковому раунді, який відбудеться після завершення тестування у всіх областях.

Результати раунду будуть доступні широкій громадськості.
 
2. Другий етап. Національний етап

Другий етап змагання відбуватиметься в Києві протягом двох днів. На цьому етапі командам-учасницям пропонуватиметься презентувати одну з країн ЄС та взяти участь в політичних дебатах, під час яких презентувати план дій щодо покращення співпраці між ЄС та Україною. Переможців визначатиме незалежне журі.

Після проведення першого (регіонального) етапу змагання відбудеться жеребкування серед команд переможців, під час якого буде визначено, які країни представлятимуть команди. Всі команди знатимуть в червні 2009, яку країну вони презентуватимуть.

Основною вимогою до презентацій є те, що вона не може бути суто мультимедійною. Мультимедійні презентації можуть використовуватись лише як елемент загальної презентації.
Політичні дебати складатимуться з презентації "плану дій" щодо покращення/інтенсифікації співпраці між ЄС та Україною (10 хвилин) та перехресних запитань (5 хвилин). Конкретна тема для дебатів буде запропонована не пізніше ніж за 2 тижні до початку фінального раунду.
 
Заключний раунд змагання буде відкритим для присутності громадськості та ЗМІ.
Виграє команда, яка за результатом 2-х раундів набере найбільшу кількість балів.
 
Терміни проведення конкурсу
 
 Реєстрація командберезень-травень 2009 р.
 Перший (регіональний) етап змагання – Інтернет-тест 20-25 травня 2009 р.
 Оголошення переможців в кожній області, АР Крим, м. Києві та м. Севастополі - протягом 3-х  днів після завершення змагання.
 Заключний (національний) етап - жовтень 2009 р. в Києві.
 Навчальний візит до країни ЄСузгоджуватиметься з переможцями.
Нагородження учасників

Нагородження переможців відбудеться відразу після завершення другого етапу змагання. Команда переможець отримає право на "Європейські канікули" - здійснення навчального візиту до однієї з країн ЄС, орієнтовно Бельгії або Чехії. Команди, які посядуть 2-ге та 3-тє місце отримають цінні призи. Час здійснення навчального візиту обговорюватиметься з членами команди переможця. Для здійснення навчального візиту усім членам команди-переможця необхідно буде мати закордонні паспорти. В разі їх відсутності команді буде надано час для їх оформлення перед здійсненням візиту. Організатори надають підтримку у процедурі отримання віз для здійснення подорожі та організацію візиту, включаючи міжнародну подорож, проживання та харчування в країні ЄС, реалізацію програми перебування в країні ЄС. 

Проект реалізовується за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду "Відродження".
За більш детальною інформацією, будь ласка, звертайтесь в Донецький молодіжний дебатний центр до Валентини Дьомкіної або Андрія Донця за тел. (062) 385 98 39.
Конкурси для учнів | Просмотров: 817 | Дата: 27.03.2009

ІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС
НА КРАЩУ НАУКОВО-ПОПУЛЯРНУ АБО ПУБЛІЦИСТИЧНУ СТАТТЮ СЕРЕД МОЛОДІ
ІМЕНІ ГЕОРГІЯ ВОРОНОГО
 
Мета Конкурсу – виявлення і підтримка обдарованих учнів та студентів, які мають здібності до науки та журналістики.
 
Учасники конкурсу – молоді люди віком від 14 до 35 років.
 
Голова оргкомітету – Сергій Терепищий, голова ВМГО «Союз обдарованої молоді», керівник проекту «Жива книга. Обдарована молодь України».
 
Журі конкурсу – відомі науковці, освітяни, журналісти.
 
Тематику матеріалів (статей, есе, інтерв’ю) організатори не обмежують. Проте, теми мають бути актуальними і цікавими для читачів.
 
Термін проведення Конкурсу з 23 лютого 2009 р. до 23 квітня 2009 р.
 
Призи і номінації Конкурсу:
 
Гран-прі – за роботу, яку за сумою характеристик можна вважати найкращою;
 
I місце – за надзвичайно високий рівень роботи;
 
II місце – за дуже високий рівень роботи;
 
III місце – за високий рівень роботи.
 
Встановлено дві основні номінації окремо серед учнів і студентів:
 
1. Краща науково-популярна стаття;
 
2. Краща публіцистична стаття.
 
Лауреатам Конкурсу вручатиметься Диплом лауреата Конкурсу та надаватиметься можливість опублікувати свою роботу в журналах «Країна знань» та «Страна знаний».
 
Всі переможці отримають безкоштовну передплату на журнал «Країна знань» або «Страна знаний». Учасники зможуть познайомитись із навчальною і науковою роботою Київського національного університету імені Тараса Шевченка (Фізичного та Радіофізичного факультетів) та Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова. Результати конкурсу будуть оприлюднені у Віснику обдарованої молоді, на офіційному сайті СОМ – http://som.org.ua та у засобах масової інформації.
 
Основні критерії оцінювання конкурсних матеріалів:
 
1. Висвітлення актуальних питань;
2. Оригінальність стилю автора;
3. Незалежність суджень і висновків.
 
Термін подачі матеріалів на Конкурс до 23 квітня 2008 року.
 
Один автор може подати лише одну статтю, що ніде не публікувалась.
 
Допустимий об’єм статті від 5 до 40 тисяч знаків.
 
На першому аркуші конкурсної статті має бути зазначене ім’я та прізвище автора.
 
До статті потрібно додати інформацію про автора, заповнивши анкету встановленої форми.
 
Роботи разом із анкетами приймаються звичайною або електронною поштою за такими адресами: м.Київ 01030 а/с 223 Терепищому С.О.

 
АНКЕТА УЧАСНИКА
ІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ НА КРАЩУ
НАУКОВО-ПОПУЛЯРНУ АБО ПУБЛІЦИСТИЧНУ СТАТТЮ СЕРЕД МОЛОДІ
ІМЕНІ ГЕОРГІЯ ВОРОНОГО

1. Прізвище, ім’я, по-батькові;
2. Дата народження;
3. Повна адреса місця проживання;
4. Навчальний заклад, клас (курс, група);
5. Контактні телефони;
6. Адреса електронної пошти (е-mail).
Конкурси для учнів | Просмотров: 870 | Дата: 13.03.2009

Конкурс дитячого малюнку на тему ґендерної рівності – 2009

З нагоди Міжнародного жіночого дня 2009, а також враховуючи успіх минулорічних конкурсів, Європейська Комісія втретє оголошує Конкурс дитячого малюнку на тему ґендерної рівності серед школярів віком від 8-10 років.

Юним учасникам пропонуються зобразити своє бачення рівності між чоловіками та жінками. Малюнки мають бути виконані на папері розміром А-4 та містити контактну інформацію про автора на звороті. Роботи необхідно надіслати у конверті з позначкою "конкурс малюнків" до Представництва Європейської Комісії в Україні за адресою: вул. Круглоуніверситетська, 10, м. Київ, 01024.

Останній день отримання малюнків Представництвом Європейської Комісії –15 травня 2009 року. Просимо зауважити, що за умовами конкурсу, малюнки, які надійдуть після 15 травня 2009 року, а також малюнки, які не містять контактної інформації автора, не будуть брати участь у конкурсі!

Загальна інформація про конкурс

Європейська Комісія приділяє значну увагу підтримці заходів, спрямованих на посилення ґендерної рівності, зокрема ґендерної рівності у поведінці хлопчиків та дівчаток, та формуванню негативного відношення до насильства проти дівчат та жінок. Протягом останніх двох років Представництвом Європейської Комісії в Україні було проведено конкурс дитячого малюнку на тему ґендерної рівності серед школярів віком 8 - 10 років. В регіональному турі конкурсу, що проходив в Україні, взяло участь понад півтори тисячі робіт, а переможцями міжнародного туру конкурсу від регіону країн-сусідів ЄС два роки поспіль ставали школярі з України. Враховуючи успіх минулорічних конкурсів та велику зацікавленість школярів в цьому заході, а також з нагоди Міжнародного жіночого дня 2009, Європейська Комісія вирішила продовжити традицію проведення конкурсу і в цьому році. Участь дітей стане свідченням творчого таланту, ентузіазму та закріплення поняття "ґендер" у свідомості дітей віком від 8 до 10 років.
 
Хто може брати участь у конкурсі

Для того, щоб взяти участь у конкурсі:
 
Тобі має бути від 8 до 10 років;
 
Ти маєш жити в одній з країн-учасниць конкурсу, які належать до таких регіонів: Африка, Азія, Карибський регіон; країни-сусіди Європейського Союзу; Латинська Америка, Середземномор’я; Тихоокеанський регіон;
 
Ти маєш ходити до школи в Україні або Бєларусі;
 
Ти маєш представити малюнок, який відображає рівність між жінками та чоловіками, на аркуші паперу А4;
 
Якщо бажаєш, ти можеш написати на своєму малюнку його назву;
 
На іншій стороні малюнку ти маєш написати своє ім’я та прізвище, свій вік, контактний номер телефону та домашню адресу, а також клас, адресу та номер телефону своєї школи. Малюнки, які не містять контактної інформації про автора, розглядатись не будуть!
 
Ти маєш надіслати свій малюнок до Представництва Європейської Комісії в Україні за адресою: вул. Круглоуніверситетська 10, м. Київ, 01024 Україна, з позначкою «Конкурс дитячого малюнку». Потурбуйся щоб твій малюнок надійшов до Представництва Європейської Комісії до 15-го травня 2009 року! Малюнки, які надійдуть на конкурс після 15-го травня 2009 року, розглядатись не будуть!
 
Авторів 10-ти найкращих малюнків буде нагороджено призами від Представництва Європейської Комісії в Україні;
 
2 найкращих малюнка від кожного регіону, що бере участь в конкурсі, буде відібрано дітьми з Європейського Союзу;
 
Переможцям від кожного регіону буде вручено цінні призи.
 
За додатковою інформацією щодо конкурсу звертайтесь за телефоном у Києві (044) 2798575 та електронною поштою: t.veysov@fgl-energy.com, або відвідайте веб-сайт Європейської Комісії: http://ec.europa.eu/europeaid/where/worldwide/gender/index_en.htm

Правила участі в конкурсі

"Колись давним-давно жили-були дівчинка та хлопчик. І якби їх обох не було, то світ припинив би своє існування…"
 
Стаття 1
 
– З нагоди святкування міжнародного жіночого дня в 2009 р. третій рік поспіль Європейська Комісія пропонує провести 8 березня 2009 р. конкурс малюнків на тему "Гендерна рівність". У рамках цього конкурсу дітям з третіх країн – майбутнім дорослим – буде запропоновано виразити своє бачення проблеми рівності статей. Участь дітей в цьому конкурсі буде свідчити про реалізацію концепції "гендерної рівності" в дитячій творчості.
 
Стаття 2
 
– В конкурсі можуть брати участь діти від 8 до 10 років, які постійно проживають, мають громадянство та відвідують школу в одному із семи наступних регіонів: Африка, Азія, Карибський басейн, Латинська Америка, Середземноморський регіон, інші європейські країни, в тому числі східні сусіди ЄС[1], та Тихоокеанський регіон.
 
Стаття 3
 
– Учасникам пропонується виразити своє бачення щодо питання рівності між жінкою та чоловіком за допомогою малюнка, який буде супроводжуватись, за необхідності, відповідним написом.
 
Стаття 4
 
– Малюнок має бути виконаний на аркуші максимального розміру А4 та лише на одній стороні аркуша.
 
Стаття 5
 
– Напис, який відноситься до малюнку, повинен мати не більше 5 рядків та повинен розміщуватись на тій же стороні аркуша, що і малюнок.
 
Стаття 6
 
– Ім’я, прізвище та вік дитини, а також її клас і адреса школи вказуються на зворотній стороні малюнку.
 
Стаття 7
 
– Малюнки приймаються для участі в конкурсі до 15 травня 2009 р. Роботи повинні відправлятись до Представництва Європейської Комісії в тій країні, в якій дитина відвідує школу.
 
Стаття 8
 
– Журі, яке складається з дітей із європейських країн, обере найкращі роботи за регіонами, які беруть участь в конкурсі, наступним чином: серед країн Африки – 4 малюнки, серед країн Азії - 2 малюнки, серед країн Карибського басейну – 1 малюнок, серед країн Латинської Америки – 2 малюнки, серед країн Середземноморського регіону – 2 малюнки, серед інших європейських країн, у тому числі східних сусідів ЄС – 2 малюнки, серед країн Тихоокеанського регіону – 1 малюнок.
 
 
Конкурси для учнів | Просмотров: 4027 | Дата: 06.03.2009

Міжнародний конкурс з українознавства - 2009
 
Науково-дослідний інститут українознавства МОН України за сприяння Міністерства освіти і науки України, Міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту, Міністерства закордонних справ, Міжнародної асоціації "Україна і світове українство" проводить для учнів 8 – 11 класів 25 – 28 березня 2009 року Міжнародний конкурс з українознавства.
 
Мета конкурсу: утвердження українознавства як окремої навчальної дисципліни і методології освітньо-виховного процесу на засадах гуманітарної науки, як синтезуючої і цілісної системи наукових інтегративних знань; реалізації державних програм, статутних завдань, напрямків та проектів наукових досліджень; формування в учнів знань про Україну та українство як органічну спільність із вселюдством, сприяння самореалізації кожної особистості та нації; залучення учнівської молоді до пізнання України і українського світу через індивідуально-пошукові форми; пропаганди сучасних досягнень науки про Україну та український народ, виховання підростаючого покоління в дусі патріотизму, любові до своєї Батьківщини, глибокої поваги до держави, історії, традиції культури українського народу; виховання нової української людини, яка пізнає, вивчає та творить себе і новий український світ.
 
Конкурс має відкритий характер, проводиться на добровільних засадах. У ньому за власним бажанням можуть брати участь учні 8 – 11 класів загальноосвітніх закладів усіх типів та форм власності України та зарубіжжя.
 
Конкурс проводиться в два етапи:
 
I етап заочний до 2 березня 2009 р.
II етап очний – 25 – 28 березня 2009 р., Київ.
 
I етап передбачає написання науково-дослідної роботи за такими орієнтовними напрямками: Україна і українці у світі; дослідження українського етносу, його психології та ментальності; розвиток національної ідеї, державотворення; самобутності української мови, культури, освіти, науки, природи.
 
У своїх роботах учні мають виявити своє ставлення до досліджуваних тем, використовувати порівняльний аналіз різних навчальних дисциплін, висвітлювати результати самостійної пошукової роботи у геолого-географічних, краєзнавчо-екологічних, фольклорно-етнографічних, літературно-краєзнавчих експедиціях, визначати перспективи власного наукового дослідження. Учасники конкурсу можуть представляти карти, технологічні програми та схеми, розроблені статистичні таблиці.
 
ІІ етап передбачає виконання письмових конкурсних завдань, публічний захист науково-дослідної роботи (до 8 хвилин), виконання завдань Internet-олімпіади.
 
Для участі в Конкурсі необхідно надіслати до 2 березня 2009 року (за поштовим штемпелем) такі матеріали:
 
- науково-дослідну роботу, оформлену відповідно до вимог;
- заявку-анкету учасника конкурсу, де автор зазначає повну інформацію про себе (форма додається). 
 
За адресою: Науково-дослідний інститут українознавства МОН України, вул.Ісаакяна,18, м.Київ, 01135.
 
Вимоги до робіт учасників Конкурсу та Заявка – анкета учасника конкурсу - перейти
Конкурси для учнів | Просмотров: 1290 | Дата: 24.02.2009

У Києві розпочався міжнародний конкурс малої прози "Із Києва з любов'ю"
  
У Києві розпочався перший Міжнародний літературний конкурс малої прози "Із Києва з любов'ю", присвячений тематиці життя української столиці.
  
До участі в конкурсі запрошуються всі бажаючі спробувати себе в літературному жанрі, повідомляє УКРІНФОРМ.
  
Про умови конкурсу на прес-конференції в літературно-меморіальному будинку-музеї М.А. Булгакова розповіла директор музею Людмила Губіанурі. За її словами, до участі допускаються літературні тексти в жанрі короткої історії, сюжет якої так чи інакше пов'язаний з Києвом, будь-якою мовою, розміром не більше 40 тис. знаків.
  
Роботи конкурсантів прийматимуться до 15 лютого 2009 року.
  
Після цього міжнародне журі, до якого увійдуть відомі письменники, визначить найкращі твори.
  
 Результати конкурсу будуть оголошені 15 травня в день народження Михайла Булгакова.
  
Переможець отримає премію в розмірі 10 тис. доларів, інші 10 фіналістів - по 1 тисячі.
  
Десятка кращих робіт буде опублікована в журналі "Топ 10". Крім того, харківське видавництво "Фоліо" планує випустити їх окремою збіркою, присвяченою до дня Києва.
  
Ідея конкурсу - популяризувати тематику української столиці в сучасній літературі, відзначила літературознавець і координатор конкурсу Інна Булкіна. "Ми сподіваємося через три місяці отримати достатню кількість історій", - сказала вона.
  
Організатори розглядають конкурс не тільки як один з кроків до повернення Києву слави літературної столиці України і гідну акцію з ушанування пам'яті М.Булгакова, а і як нагоду привернути увагу до проблеми збереження музейного будинку на Андріївському узвозі, де мешкав видатний письменник. "Головний пам'ятник, який ми маємо, - це будинок Булгакова. Будинок потребує дуже серйозного ремонту. Сподіваюся, що конкурс допоможе звернути увагу на проблеми нашого музею", - зауважила Л.Губіанурі.
  
Бажаючі взяти участь у конкурсі можуть надсилати тексти своїх творів у форматі Word на електронну адресу from-kiev-with-love@top-10.kiev.ua.
 
Конкурси для учнів | Просмотров: 886 | Дата: 15.11.2008

Виграйте комп'ютерний клас для школи та мобільний телефон для себе!
 
Samsung оголошує про продовження унікальної соціальної програми «Samsung назустріч знанням 2008», в рамках якої учні та вчителі середніх шкіл зможуть виграти десять комп'ютерних класів з доступом до Інтернету для своїх навчальних закладів та десять цінних призів для себе. Програма проходить за підтримки Intel, "Майкрософт-Україна", Укртелекому (ТМ «ОГО»), K-Trade (TM «Bravo») та Інституту інноваційних технологій та змісту освіти Міністерства освіти і науки України.
 
Програма «Samsung назустріч знанням 2008», яка проводиться третій рік поспіль, проходить в Україні в період із 17 квітня по 17 липня 2008 року. Взяти участь у ній зможуть учителі та учні середніх шкіл України – для цього достатньо написати й відправити на конкурс реєстраційну форму і коротке есе (до 300 слів) на тему «Комп’ютерна мережа об’єднує людей». Реєстраційну форму та есе потрібно відправити не пізніше 17 липня 2008 року за адресою в Інтернеті education.samsung.ua або поштою: 01135, м. Київ, а/с «Самсунг» із поміткою «Програма «Samsung назустріч знанням 2008».
 
Після закінчення терміну прийому робіт вісім кращих з них визначить авторитетна експертна рада, до якої ввійшли глава представництва Samsung Electronics в Україні пан Джей Чан Йон, директор освітніх програм корпорації Intel в Україні Тетяна Нанаєва, генеральний директор команії "Майкрософт-Україна" пан Ерик Франке, директор департаменту продажів масових послуг ВАТ «Укртелеком» Світлана Каткова, керівник відділу зв’язків із громадськістю та пресою K-Trade Олена Сергєєва, головний редактор журналу «Домашній ПК» Олег Данилов, методист вищої категорії Інституту інноваційних технологій та змісту освіти Міністерства освіти і науки України Жанна Потапова.
 
Дев’ятого переможця визначать зареєстровані члени Samsung Fun Club шляхом відкритого онлайнового голосування.

Десятий переможець буде обраний журі, до складу якого ввійдуть представники регіональних видань із 25 регіонів України.

 
Автори переможних есе отримають у подарунок мобільні телефони Samsung для себе і виграють повноцінні комп’ютерні класи з доступом до Інтернету для своєї школи (разом десять повноцінних комп’ютерних класів по 15 ПК з моніторами Samsung та багатофункціональний пристрій Samsung у кожному).

 
Критерії відбору есе

– Творчий підхід та інноваційність у використанні інформаційних технологій для вдосконалення процесу навчання та подолання цифрової нерівності шляхом спілкування.
– Значущість ідеї в аспекті підвищення якості навчання та розвитку суспільства.
 
Усі проекти мають бути творчими, інноваційними, довготривалими й здатними спричинити відчутний вплив на школярів, підвищуючи при цьому рівень навчального процесу. Конкурсні есе повинні розкрити тему використання цифрових технологій для виявлення талантів учнів, для підвищення рівня життя молоді, розширення світогляду, допомоги в індивідуальному розвитку і виборі майбутніх прагнень за рахунок покращення якості навчального процесу.
 
Більш докладна інформація щодо правил участі в конкурсі - на сайті education.samsung.ua

Для акції діє лінія підтримки 8-800-502-0000
(усі дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні)
Конкурси для учнів | Просмотров: 1059 | Дата: 23.05.2008

Викторина (конкурс рефератов) по истории, географии, культуре и экономике Татарстана
 
Ассоциация содействия международному бизнесу и развитию (АСМБР) и Союз одарённой молодёжи Украины (СОМ) при поддержке Администрации Президента Республики Татарстан объявляет про старт викторины (конкурса рефератов) по истории, географии, культуре и экономике Татарстана. Более подробная информация о ходе викторины будет размещена на WEB-сайте АСМБР: www.apibd.com и СОМ: www som.org.ua
 
1. Викторина стартует «20» мая 2008 года по «20» августа 2008 года.
 
2. В викторине принимает участие молодежь в возрасте от 10 до 21 года, которая учится в высших учебных заведениях, школах, лицеях и гимназиях Украины.
 
3. Во время оценивания ответов на вопросы викторины учитываются их полнота, наличие собственных суждений и размышлений, примеров из литературы, энциклопедических источников и Интернета.
 
4. Ответы оформляются в виде рефератов. Они должны иметь эстетичный вид, и написаны на русском языке.
 
5. Рефераты следует подавать в оргкомитет на бумажных носителях в срок до «20» августа 2008 года. На конверте с рефератом должен быть штамп отправки с датой не позднее «20» августа 2008 года.
 
6. ВНИМАНИЕ! К реферату должен быть приложенный лист, в котором обязательно необходимо четко указать: фамилию, имя, отчество, возраст участника, полное название места учебы, полный адрес, почтовый индекс, контактные телефоны, в том числе мобильный телефон и e-mail (если есть). Желательно коротко написать о себе, о своих увлечениях.
 
7. О победителях будет объявлено в прессе и на WEB-сайте АСМБР. Оргкомитет викторины не берет на себя обязательство разыскивать участника для сообщения результатов его участия в конкурсе! Просим следить за сообщениями на WEB-сайте АСМБР: www apibd.com!
 
8. Посольство Республики Татарстан награждает победителей специальными дипломами и ценными подарками.
 
Вопросы викторины - здесь
 
Оргкомитет викторины находится по адресу:
39614, Полтавская область, г. Кременчуг, ул. Жадова, 12 (3-й этаж)
Конкурси для учнів | Просмотров: 8947 | Дата: 21.05.2008

Фотоконкурс «Зміна клімату: подбай про свою планету»

Представництво ООН в Україні спільно з Міністерством охорони навколишнього природного середовища та за підтримки компанії OLYMPUS, запрошують всіх бажаючих прийняти участь у всеукраїнському фотоконкурсі «ЗМІНА КЛІМАТУ: ПОДБАЙ ПРО СВОЮ ПЛАНЕТУ».
  
Тема фотоконкурсу: Глобальна зміна клімату - одна з найгостріших сучасних проблем людства. Найбільш помітними наслідками зміни клімату можуть бути "надзвичайні ситуації" такі як сильні засухи, повені, шторми, урагани, надзвичайно спекотні дні які відбуватимуться частіше, а також загроза зникнення екосистем.

Очікується, що через зміну клімату рівень світового океану підніметься й океанічні течії можуть істотно змінитись. В результаті ми можемо зіткнутися з проблемами водопостачання та з деградацією сільськогосподарських земель та лісів.
  
Мета фотоконкурсу:

Мета фотоконкурсу – привернути увагу до нагальності вирішення проблем зміни клімату та заохочення відповідального ставлення людей до навколишнього середовища.

Термін:

Крайній термін подання фотографій до конкурсу - 20 травня 2008 .

Церемонія нагородження переможців конкурсу відбудеться в рамках відкриття виставки 5 червня 2008 у Всесвітній день довкілля. Найкращі фотороботи експонуватимуться на виставці, яка проходитиме з 5 червня по 15 червня 2008 у виставковому залі Інституту проблем сучасного мистецтва за адресою вул. Воровського 20.

Оголошення результатів конкурсу також відбудеться на сайтах www.un.org.ua та www. olympus.ua
Вимоги до робіт:

Географія фоторобіт необмежена.

Кольорові і чорно-білі фотографічні відбитки формату не менше 30х40 см.

Фотороботи у форматі TIFF або JPEG, 300 dpi, без стиснення.

Як подати роботу до фотоконкурсу:
 
Варіант # 1: Надіслати поштою:
Фотографії можна надсилати за адресою, м. Київ, 01021, вул. Кловський узвіз,1, Представництво ООН в Україні (з позначкою «Фотоконкурс») із обов'язковим зазначенням:
Назва роботи
Місце та рік зйомки
Ім'я та координати автора
 
Варіант # 2: Надіслати на електрону пошту:
Фотографії можна також надіслати на електрону пошту: konkurs@un.org.ua
(Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт) із обов'язковим зазначенням:
Назва роботи
Місце та рік зйомки
Ім'я та координати автора
Якість конкурсних знімків повинно дозволити надрукувати фотографію форматом щонайменше А3 для експонування на виставці.
 
Варіант # 3: Завантажити фотографію на сервер

Умови конкурсу:

Конкурс є соціальним проектом, участь у ньому підтверджує згоду автора на безкоштовне використання робіт у публікаціях про конкурс у пресі, каталозі, брошурах, інтернет-сайтах тощо.

Організатори забезпечують відповідне посилання на авторів робіт.
 
Усі фотографії, надіслані на конкурс назад не відсилаються і не повертаються.
 
Подання робіт на фотоконкурс підтверджує Вашу згоду з його умовами.
 
Призи:

Призовий фонд фотоконкурсу забезпечує компанія OLYMPUS:

1-ше місце - фотокамера E-510 DZK
2-ге місце - фотокамера E-410 Kit
3-є місце - фотокамера SP-570 UZ

Приз глядацьких симпатій - фотокамера µ 850 SW

Приз глядацьких симпатій обиратиметься за результатами відкритого голосування відвідувачів сайту www.un.org.ua, яке відбуватиметься до 20 травня 2008 року.

Склад жюрі:
 
Журі фотоконкурсу «ЗМІНА КЛІМАТУ: ПОДБАЙ ПРО СВОЮ ПЛАНЕТУ» складатиметься з 5 членів - представників Міністерства охорони навколишнього природного середовища України, Представництва ООН в Україні, компанії OLYMPUS, відомого українського фотографа та медіа-партнерів.

Партнери:
 
Всеукраїнський конкурс фотографії «ЗМІНА КЛІМАТУ: ПОДБАЙ ПРО СВОЮ ПЛАНЕТУ», присвячений Всесвітньому дню довкілля, відбувається за ініціативи Представництва ООН в Україні, за сприяння Міністерства охорони природного навколишнього середовища України та за підтримки компанії OLYMPUS, а також медіа-партнерів журналу «Photographer», газети «Сегодня», журналу «What’s On» та Інституту проблем сучасного мистецтва.
Конкурси для учнів | Просмотров: 777 | Дата: 24.04.2008

V Міжнародний конкурс "Уроки Голодомору та Голокосту - уроки толерантності"
 
Міністерство освіти і науки України спільно з Всеукраїнським центром вивчення Голокосту "Ткума" ("Відродження") оголошує V Міжнародний конкурс "Уроки Голодомору та Голокосту – уроки толерантності " серед учнів 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів; студентів та аспірантів вищих навчальних закладів, педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів, науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів у березні-вересні 2008 року.
 
У конкурсі можуть брати участь:
 
- учні 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів;
- студенти та аспіранти вищих навчальних закладів України ІІІ-IV рівня акредитації;
- педагогічні працівники загальноосвітніх навчальних закладів;
- науково-педагогічні працівники вищих навчальних закладів.
 
Вимоги до конкурсних робіт:
 
На конкурс приймаються
 
від учнів загальноосвітніх навчальних закладів:
 • творчі роботи (есе, оповідання, вірші, малюнки);
 • пошукові роботи (інтерв’ю, дослідження на краєзнавчих чи сімейних матеріалах тощо);
від студентів та аспірантів вищих навчальних закладів:
 • наукові роботи (загального характеру та тематичні);
 • творчі роботи (есе, оповідання, вірші, малюнки, документальні та документально-публіцистичні фільми, анімаційні фільми, програмні продукти тощо);
 • пошукові роботи (інтерв’ю, дослідження на краєзнавчих чи сімейних матеріалах тощо);
від педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів та науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів:
 • методичні розробки: плани і тексти уроків, програми факультативів, проекти, сценарії позакласних заходів, навчальні посібники, тексти для розділів навчальних та методичних посібників, атласи, карти, фільми тощо.
В якості конкурсних робіт можуть бути представлені комп’ютерні програми, мультимедійні проекти і Web-сайти.
 
Тематика надісланих на конкурс матеріалів може стосуватись наступних питань:
 
- геноциди ХХ ст. та їх нищівний вплив на розвиток людства. - природа геноцидів проти народів та націй: уроки ХХ століття та їх наслідки у ХХІ ст.
- радянська політика замовчування Голодомору та Голокосту.
- знищення народів за етнічною ознакою: філософський, психологічний та історичний аспекти.
- „нацистська машина знищення”: механізми дії та протидії їй.
- міжнародний досвід відповідальності за заперечення фактів геноцидів в історії.
- Україна під впливом подвійного терору нацистської Німеччини та сталінського режиму.
- Праведники Народів Світу, Праведники України.
- сучасне українське суспільство та уроки Голодомору і Голокосту (психологічний, соціальний аспекти). - міжрелігійна толерантність як вияв морального та духовного вибору.
- діти і війна: осмислення уроків історії (філософський, етичний, моральний, теологічний підходи).
- усвідомлення світовою спільнотою уроків Голодомору і Голокосту.
- діяльність сучасних міжнародних організацій щодо збереження пам’яті про Голодомор і Голокост та попередження трагедій у майбутньому.
- діяльність сучасних державних та недержавних установ України щодо збереження пам’яті про Голодомор і Голокост та попередження трагедій у майбутньому.
 
Представлені на конкурс матеріали надсилаються до 1 червня поточного року на адресу Всеукраїнського центру вивчення Голокосту "Ткума" ("Відродження"): вул. Барикадна, 15Б, м. Дніпропетровськ, 49044. 
 
Відзначення переможців конкурсу
 
Переможці конкурсу, окремо серед учнів, студентів та аспірантів, педагогічних та науково-педагогічних працівників нагороджуються дипломами Міністерства освіти і науки України І, ІІ, ІІІ ступенів. 
 
Переможці конкурсу визначаються на нагороджуються на підсумковій конференції за результатами конкурсу.
 
Переможці конкурсу отримують цінні подарунки від благодійних організацій.
 
Учасники та переможці запрошуються на семінари, стажування, конференції, екскурсії та поїздки до пам’ятних та історичних місць в Україні.
 
Більш докладна інформація про умови участі у конкурсі - завантажити
Конкурси для учнів | Просмотров: 1961 | Дата: 22.04.2008

«On-ляндія: моя безпечна Веб-країна»
 
В рамках програми «Безпека дітей в Інтернеті» оголошується КОНКУРС ТВОРІВ НА ТЕМУ:
«On-ляндія: моя безпечна Веб-країна»

Конкурс проводиться з 12 квітня по 12 червня 2008 року включно.
 
Прийняти участь у конкурсі можуть діти віком від 7 до 14 років.

Для участі у конкурсі потрібно: написати твір на тему «On-ляндія: моя безпечна Веб-країна», роздрукувати та заповнити анкету, твір разом з анкетою надіслати за адресою а/с 166, Київ-70, 04070 або за електронною адресою (разом із підписаною відсканованою анкетою).
 
Конкурсні роботи приймаються до 12 червня включно.

Обов’язково ознайомтеся з правилами проведення конкурсу - ТУТ

Результати конкурсу будуть об’явлені 30 червня 2008 року.

Автор найкращого твору отримає подарунок — ноутбук Hewlett Packard (надає «Х’юлетт — Пакард»).

Автори творів, що займуть 2—11 призові місця, отримають мобільні телефони (надає life:))

На всіх призерів чекають пакети підключення до швидкісного Інтернету «ОГО!» та можливість протягом року безкоштовно користуватися сучасною послугою, а також — модем у подарунок (надає «Укртелеком»).
Конкурси для учнів | Просмотров: 1078 | Дата: 21.04.2008

1-20 21-27
Форма у
Пошук
Наші друзі
 
 
Статистика
Copyright MyCorp © 2017