Славутицька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 Неділя, 23.04.2017, 11:57
Меню сайту
Головна

Візитка школи

Досягнення вчителів

Досягнення учнів

Наші випускники - наша гордість

Учнівська організація "РУУШ"

Шкільна газета "The First"

Творчість учнів

Інформація для учнів

Інформація для батьків

Патріотичне виховання юного покоління

Кодекс етики

Статут територіальної громади

Книга пам'яті "Живі, поки пам'ятаємо"

Нормативно-правова база

Корисні сайти

Несекретні матеріали

Зовнішнє незалежне оцінювання

Державна підсумкова атестація

Фотоальбоми

Оголошення та новини

Форум

Головна » Доска объявлений » Оголошення для учнів та вчителів » Оголошення для учнів

В категории объявлений: 13
Показано объявлений: 1-13
Страницы:


Сортировать по: Дате · Названию · Рейтингу · Комментариям · Просмотрам
Дитяча студія "Art-you". Пiсочна анімація, живопис. Заняття пісочною анімацією - це не лише художньо-естетичне виховання, але і розвиток дрібної моторики рук, координації і пластики. А живопис допомагає розкрити творчі здібності дітей. Запрошуємо всіх бажаючих!
Оголошення для учнів | Просмотров: 2182 | Дата: 19.12.2010

Поэтический блог Юрия Прокопенко – предлагает к вашему вниманию статьи на различные социальные темы, откровения автора, христианские стихи, философскую и гражданскую лирику, иронические стихи, прозу, современные притчи, яркие иллюстрации и т.д., на сайте есть форум, на котором вы можете создавать различные темы для обсуждения, а так же оставить свои отзывы о сайте. http://blogprokop.org.ua/
Оголошення для учнів | Просмотров: 907 | Дата: 31.08.2010

Центр развития личности "Розумник"

Центр «Розумник» находится в историческом центре Киева, на Подоле, работает он около года, но нас уже успели полюбить дети и родители.

У нас Вы не найдёте обычных преподавателей и воспитателей или неинтересных занятий.

На сайте можно ознакомиться с услугами нашего центра, а также бесплатно скачать следующие материалы: развивающие программы, мультфильмы, игры, книги для проведения занятий с ребёнком дома…., а для школьников - программы для подготовки к тестированию, ответы на тесты и много полезной информации.
Оголошення для учнів | Просмотров: 2310 | Дата: 14.03.2010

Шановні освітяни!

На виконання Закону України "Про вищу освіту”, реалізуючи п. 14 Умов прийому до вищих навчальних закладів України у 2010 році задля підтримки здібної молоді, керуючись вимогами Національного банку України про відбір талановитої молоді з усіх регіонів України для навчання у вищих навчальних закладах, підпорядкованих Національного банку України, просимо посприяти в організації профорієнтаційної роботи серед випускників 2010 року навчальних закладів Вашого регіону та довести наступну інформацію (додатки) про умови прийому до державного вищого навчального закладу «Українська академія банківської справи Національного банку України» та Севастопольського інституту банківської справи в її складі.

З повагою,
Ректор, професор                                               

А.О. Єпіфанов

ПРАВИЛА ПРИЙОМУ У 2010 РОЦІ
вступників  на базі атестату про повну загальну середню освіту


Академія оголошує набір на підготовку фахівців з вищою освітою за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавр за напрямами підготовки (спеціальностями):

1. Фінанси і кредит. 

Спеціалізації:        
1.1.Банківські технології і процеси;   
1.2. Фінанси.

2. Облік і аудит.     

Спеціалізації:   
2.1. Облік і аудит в управлінні  банками;      
2.2. Облік і аудит в управлінні підприємницькою діяльністю

3. Економічна кібернетика (спеціалізація: інформатизація банківської справи).

4. Міжнародна економіка
(спеціалізація: міжнародні валютно-кредитні і фінансові відносини).

5. Право.

Терміни навчання:


Економічні напрями підготовки (бакалавр):

-       денна і заочна форми - 4 роки на базі повної середньої, повної вищої та середньої спеціальної  освіти (вищі навчальні заклади ІІІ-ІV рівня акредитації, ПТУ і технікуми неекономічного профілю.

На напрям підготовки «Міжнародна економіка» зарахування проводиться лише на денну форму навчання.

Напрям підготовки «Право» (бакалавр):

-       денна і заочна форми - 4 роки на базі повної середньої, повної вищої та середньої спеціальної  освіти (вищі навчальні заклади ІІІ-ІV рівня акредитації, ПТУ і технікуми неюридичного профілю).

Умови прийому


Зарахування до академії здійснюється на конкурсній основі за сертифікатами Українського центру оцінки якості освіти 2010 року. Пільгові категорії вступників, які вступають на перший курс денної форми навчання, мають право поза конкурсного (не більше 25% на кожну спеціальність) або першочергового зарахування на безплатні місця.

Особи, які вступають на 1 курс денної або заочної форм навчання на базі повної середньої та непрофільної середньої спеціальної освіти, подають на конкурс до приймальної комісії сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти 2010 р. з таких навчальних предметів:

•       на економічні напрями підготовки: математика, українська мова  і література, географія (кожен не менше 124 балів);  на напрям «Міжнародна економіка»: математика, українська мова  і література, іноземна мова (кожен не менше 124 балів);

•       на напрям підготовки "Право": історія України, українська мова і література, іноземна мова (кожен не менше 124 балів).

Прийом до Академії на всі освітньо-кваліфікаційні рівні здійснюється за конкурсом незалежно від джерел фінансування.

Приймальна комісія

На денну та заочну форми навчання прийом документів здійснюється з 15 липня до 31 липня 2010 року (на заочну форму навчання – до 10 серпня 2010 р.)

Зарахування починається з 10 серпня 2010 р. Закінчується не пізніше 25 серпня 2010 р.

Початок навчального процесу - 1 вересня 2010 р.

Вступникам необхідно подати:

-       особисто подають заяву про вступ до академії, в якій вказують напрям підготовки                                (Вступник може подати заяву для участі у конкурсному відборі на зарахування лише на 2 напрямки);

-       сертифікат Українського центру оцінювання якості освіти 2010 р. з відповідних обраному напрямку підготовки предметів;

-       документ державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього, за особистим вибором оригінали або завірені копії;

-       медичну довідку за формою 086-о або її копію;

-       копію паспорта (2 примірники);

-       копія ідентифікаційного коду;

-       шість кольорових фотокарток розміром 3 х 4 см.

За відсутності обов'язкового комплекту документів вступник до конкурсу або вступних випробувань не допускається

Додаткову інформацію можна отримати в приймальній комісії академії або на сайті www.academy.sumy.ua. Адреса академії : 40030, м. Суми,  вул. Петропавлівська, 57 Адреса приймальної комісії: 40030, м. Суми, вул. Петропавлівська, 57.
Оголошення для учнів | Просмотров: 1128 | Дата: 03.03.2010

Музей іграшки МОН відкриває виставку новорічних та різдвяних прикрас

До уваги відвідувачів - різдвяні пряники, виготовлені за стародавніми рецептами, іграшки із соломи, що несуть символіку оберегів, паперові прикраси - витинанки, сирні коники та пташки.

У понеділок, 14 грудня, о 14:00 у Державному музеї іграшки Міністерства освіти і науки України (Кловський узвіз, 8) відкриється виставка новорічних та різдвяних прикрас. Девіз виставки: "Безліч ідей для Вашої ялинки".

Фігурки янголів, ляльки-обереги, дзвоники, зірки, справжні яблука, горіхи та цукерки прикрашають новорічні деревця у стінах музею.

Святкові ялинки прикрашені іграшками виготовленими в техніці "декупаж" та "печворк" (аплікація із серветок та клаптикова техніка), кулями - темарі (вишиті японські м'ячики), іграшки з вовни, ґудзиків, тканини, бісеру. Багато інших цікавих ідей стануть приємним відкриттям для більшості відідувачів. Навчитися творити новорічні іграшки власноруч можна буде під час проведення суботніх майстер-класів.

Крім того музей традиційно експонує новорічні прикраси радянської доби та старовинну різдвяну атрибутику, якій понад 100 років.

Телефон для довідок: +38 044 253-54-00
Оголошення для учнів | Просмотров: 1120 | Дата: 11.12.2009

У МОН працюють приймальня громадян та консультативний телефон "Вступна кампанія 2009 року"
 
З 25 червня по 14 серпня у Міністерстві освіти і науки України (проспект Перемоги, 10) в кімнаті 122 здійснюватиметься прийом громадян з питань вступної кампанії 2009 року у вищих та професійно-технічних навчальних закладах.
 
За телефоном 486-28-49 можна проконсультуватися з питань вступу до ВНЗ та оперативного реагування на факти порушення чинного законодавства про вищу освіту.
 
Прес-служба МОН
Оголошення для учнів | Просмотров: 713 | Дата: 08.07.2009

Європейський Союз та "Наше Радіо" проведуть Молодіжний форум з питань освіти у ЄС
 
 
30 червня о 14.00 в Українському домі в рамках спільного проекту ЄС і «Нашого Радіо» «Європа в серцях українців» відбудеться Молодіжний форум з питань освіти у ЄС. Головна мета форуму є познайомити зацікавлену молодь із можливостями, які надають освітні програми, що фінансуються Європейськім Союзом.
 
На форумі відбудеться презентація ініціатив, які фінансує ЄС в галузі освіти, зокрема, програми Темпус, та надання інформації про стипендії та гранти для українських студентів на прикладі відомої програми Еразмус Мундус, яка дає реальну можливість українським студентам отримати якісну освіту в ЄС.
 
За час існуванні даної програми (з 2004 року) вже 134 студенти і 27 вчених з України отримали фінансовану ЄС стипендію, що надала їм можливість жити і вчитися в Європі. Так поточна стипендія Еразмус Мундус складає € 21 000 на рік для студентів, та € 13 000 на місяць для вчених. На 2009-2010 навчальний рік вже відібрано 28 студентів та 8 вчених для подальшого навчання за програмою в університетах країн-членів ЄС.
 
Серед доповідачів Форуму будуть присутні представники Національного Темпус-Офісу в Україні (http://tempus.org.ua/), а також випускники вищезгаданої програми Еразмус Муедус, які зможуть поділитися власним досвідом участі в програмі та дати корисні поради тим, хто наразі планує стати стипендіатом освітніх ініціатив ЄС.
 
Радіостанція «Наше Радіо» є партнером Європейського Союзу і проводить спільний ефірний проект «Європа в серцях Українців» (http://www.esua.info/), направлений на розповсюдження серед молоді актуальної інформації про Європейський Союз, діяльність Європейської Комісії, висвітлення відносин та спільних програм України та ЄС. В ефірних програмах обговорюються усі аспекти відносин ЄС - Україна, можливості для української молоді, які надають програми та проекти ЄС в Україні. Також щонеділі відбувається ток-шоу з відомими діячами країни на актуальні теми відносин України та ЄС.
 
Експертну підтримку заходу здійснює громадська організація "Євроклуб "Право і Захист".
 
Засоби масової інформації запрошуються до участі в конференції без попередньої акредитації.
 
За додатковою інформацією ви можете звертатись:
Даник Андрій,
промо-менеджер,
радіостанції "Наше Радио"
тел.: 569-93-95
факс: 483 80 20
Оголошення для учнів | Просмотров: 1267 | Дата: 23.06.2009

У МОН розпочала роботу гаряча лінія
 
З 25 травня по 30 червня 2009 року в Міністерстві освіти і науки України діятиме консультативний телефон "Літня екзаменаційна сесія 2008/2009 навчального року".

Звертайтесь за номером 8 (044) 486-13-16.
 
Гаряча лінія МОН забезпечуватиме належний контроль за проведенням літньої екзаменаційної сесії у вищих навчальних закладах. Це сприятиме оперативному реагуванню на можливі факти порушень і зловживань.
 
Прес-служба МОН
Оголошення для учнів | Просмотров: 722 | Дата: 28.05.2009

Виртуальные путешествия по Германии

Все заинтересованные немецким языком и культурой приглашаются к участию в виртуальном путешествии Германией, которое будет проводиться во Львове с 9 по 23 марта. В течение восьми встреч участники программы не только будут познавать достопримечательности, традиции и культуру разных регионов, но также будут дискутировать на темы, связанные с немецкими городами.

"Путешествие по Германии" - это прекрасная возможность найти новых друзей, получить межкультурное обучение и интенсивную языковую практику.

Программу организует МОО "Академия Украинской Молодежи".

Занятия будут проводить волонтеры из Польши.

Рабочий язык: немецкий. Количество мест - ограничено.

Требования к участникам: возраст 17-25 лет, готовность принять участие в программе, владение немецким языком

Членский взнос: 50 грн. (участники немецкого клуба АУМ 25 грн)

Анкеты принимаются до 4 марта в ячейки АУМ "Светлица" - г. Львов, ул.Стрийская, 24, или по электронной почте: emilialewandowska17@wp.pl
 
www.mpravda.com

Оголошення для учнів | Просмотров: 845 | Дата: 27.02.2009

В Україні оголошено конкурс творчих робіт для школярів "Я - майбутній фахівець"

Факультет педагогіки та психології Державного вищого навчального закладу "Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди" оголошує конкурс творчих робіт для школярів "Я - майбутній фахівець".

У конкурсі можуть брати участь учні 11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів усіх типів і форм власності. Конкурс творчих робіт проводиться у рамках плану профорієнтаційної роботи зі сприяння формуванню в учнів активної життєвої позиції щодо вибору майбутньої професії та з метою виявлення у них професійних здібностей і якостей.

Конкурс творчих робіт проводиться за тематикою:

- роль соціального педагога; практичного психолога; вихователя дітей дошкільного віку в сучасному суспільстві;
- мій шлях до професії соціального педагога; практичного психолога; вихователя дітей дошкільного віку;
- я - соціальний педагог; практичний психолог; вихователь дітей дошкільного віку.

Для участі у конкурсі учасники надсилають анкету-заявку, письмову творчу роботу, стислу інформацію про себе в довільній формі. Останній термін подання конкурсних робіт 31 січня 2009 року.

Автори кращих творів матимуть переваги при зарахуванні до складу студентів факультету педагогіки та психології за результатами зовнішнього незалежного оцінювання (при наявності однакової кількості балів у сертифікатах) і будуть нагороджені цінними подарунками.

Детальніше про вимоги до робіт Ви можете дізнатися у розділі Події освіти та науки сайту "Освітній портал".
Оголошення для учнів | Просмотров: 831 | Дата: 15.01.2009

ФН ООН проводить щорічний молодіжний форум
 
Фонд Народонаселення ООН в рамках Програми ФН ООН в Україні в період з 5 по 8 жовтня 2008 року проводить щорічний молодіжний форум на базі Будинку Творчості “Актор” (місто Ялта).
 
Мета форуму: підвищення активності молоді в профілактиці негативних явищ (наркоманії, інфекцій, що передаються статевим шляхом, ВІЛ/СНІДу); стимулювання участі молоді в розробці молодіжної політики та програм з питань збереження здоров’я та формування безпечної поведінки, а також представлення набутого досвіду, результатів роботи, проведеної молоддю протягом року, та розробка концепцій для подальшої роботи.

У разі зацікавленості з боку Вашої організації, Вам необхідно заповнити анкети та надіслати їх на електронну адресу: ukr@unfpa.org не пізніше 20 вересня 2008 року.

Кількість рекомендованих учасників від однієї організації не повинна перевищувати чотири особи (бажано враховувати гендерний баланс). Вік учасників не повинен бути старше ніж 24 роки.

ФН ООН забезпечує учасників проживанням та харчуванням, а також відшкодовує вартість проїзду автобусом або потягом (класом не вище «купе») та вартість проїзду за маршрутом Сімферопіль-Ялта.

Цей лист не є запрошенням до участі у форумі, офіційне запрошення буде відіслане на електронну адресу ВУЗу або організації вказану в анкеті.
 
Джерело: http://unfpa.org.ua/
Оголошення для учнів | Просмотров: 719 | Дата: 29.08.2008

Міжнародна виставка "Освіта та кар'єра-2008"
 
Міністерство освіти і науки України, Товариство "Знання України", AIESEC та Український дім запрошують Вас на урочисте відкриття виставок, яке відбудеться 11 квітня о 12.00 у фойє Українського дому.
 
11 - 13 квітня 2008 р. в м. Києві у приміщенні Центру ділового та культурного співробітництва “Український дім” (вул. Хрещатик, 2) відбудуться:
 • Щорічна Міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар'єра – Абітурієнт 2008»;
 • Четверта виставка закордонних навчальних закладів «Education abroad – 2008».
Виставка «Освіта та кар'єра – Абітурієнт 2008» допоможе старшокласникам та випускникам загальноосвітніх шкіл 2008 року визначити шляхи набуття вищої освіти.

Тематичні розділи виставки “Освіта та кар’єра – Абітурієнт 2008”:
 • Вищі навчальні заклади Києва та України;
 • Професійно-технічні навчальні заклади, школи, коледжі;
 • Бізнес-освіта;
 • Навчальні центри та спеціалізовані курси;
 • Навчання за кордоном;
 • Навчальна, ділова та бізнес-література;
 • Технічні засоби навчання та оснащення навчальних закладів;
 • Дистанційна освіта;
 • Вакансії провідних компаній;
 • Міжнародний молодіжний туризм.
На виставці буде представлено весь спектр навчальних закладів та курсів різних напрямків. У виставці беруть участь 83 вищих навчальних закладів Україні - університети, академії, інститути, 8 навчальних курсів різних напрямків, 16 освітніх агенцій, 15 видавництв, 4 інтернет-проекти. 11 квітня 2008 року організація AIESEC презентує виставку вакансій для студентів та випускників вищих навчальних закладів. День Кар’єри – це виставка, яка спрямована на ефективне працевлаштування студентів, на якій вони матимуть можливість поспілкуватися з представниками провідних компаній України. На виставці будуть представлені 500 вакансій для молоді.
 
Виставка „Education abroad – 2008” надасть можливість всім бажаючим ознайомитися з кращими закордонними навчальними закладами.
 
Тематичні розділи виставки "Education abroad":
 • мовні курси;
 • канікулярні програми;
 • середня освіта;
 • підготовка до вступу в університети;
 • професійна підготовка та стажування;
 • вища освіта;
 • бізнес-програми.
Безпосередньо керівниками навчальних закладів буде надана інформація щодо системи освіти різних країн, навчальних програм, умов вступу, фінансових вимог, стипендій та грантів. У виставці беруть участь 32 закордонні навчальні заклади - університети, коледжи, представництва з Великобританії, Австралії, Естонії, Польщі, Латвії, Кіпру, Угорщини, Італії, Швейцарії, Греції, Канади, Німеччини. В цьому році на виставці відбудеться презентація вищої освіти Польщі, яку проводить Посольство Республіки Польща в Україні.
 
11 квітня в Концертному залі Українського дому відбудеться нагородження лауреатів та Гала-концерт VIІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу студентської творчості „Весняна хвиля - 2008”. Вперше в українській виставковій діяльності відбудеться пряма телевізійна трансляція заходів в on-line режимі в мережі Internet. Всім бажаючим подивитись пряму трансляцію заходів достатньо увійти на сайти www.osvitainfo.com.ua, www. edu-abroad.com.ua або www.eufimb.edu.ua та натиснути на банер “ПРЯМИЙ ЕФІР з виставки “Освіта та кар’єра”. Трансляція буде відбуватися 11 квітня 2008 року з 10.00 до 17.00. В прямому ефірі на двох мовах (українській та англійській) ведучі будуть брати інтерв’ю у представників навчальних закладів - учасників виставки та відвідувачів.
Оголошення для учнів | Просмотров: 893 | Дата: 07.04.2008

Объявлен набор участников программы "Еврорейс - 2008" для граждан Украины
 
ВОО "Украинская ассоциация исследований европейского сообщества (UECSA)" и Польская ассоциация исследований европейского сообщества (PECSA) объявляют набор участников программы "Еврорейс - 2008" для граждан Украины.

"Еврорейс - 2008" - это уникальная учебная программа, во время которой участники имеют возможность:

- посетить 6 стран Европейского Союза: Польшу, Голландию, Бельгию, Люксембург, Францию и Германию;

- прослушать лекции и посетить штаб-квартиры учреждений Европейского Союза;
 
- посетить культурные и исторические памятные места Европы.

Возраст участников - 18-40 лет. По рекомендации участников предыдущих "Еврорейсов" рассматриваются заявки от кандидатов, возраст которых лежит вне указанных границ. Количество участников - 46 человек. Требования к участникам: заинтересованность процессами, которые происходят в странах Европейского Союза; желание оказывать содействие евроинтеграционным усилиям Украины.

Конечный срок подачи аппликации - 15 мая 2008 года. Для получения дополнительной информации обращайтесь по адресу ukr.ecsa@gmail.com
 
По материалам Освітній портал
Оголошення для учнів | Просмотров: 847 | Дата: 31.03.2008

Форма у
Пошук
Наші друзі
 
 
Статистика
Copyright MyCorp © 2017