Славутицька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 Неділя, 23.04.2017, 17:52
Меню сайту
Головна

Візитка школи

Досягнення вчителів

Досягнення учнів

Наші випускники - наша гордість

Учнівська організація "РУУШ"

Шкільна газета "The First"

Творчість учнів

Інформація для учнів

Інформація для батьків

Патріотичне виховання юного покоління

Кодекс етики

Статут територіальної громади

Книга пам'яті "Живі, поки пам'ятаємо"

Нормативно-правова база

Корисні сайти

Несекретні матеріали

Зовнішнє незалежне оцінювання

Державна підсумкова атестація

Фотоальбоми

Оголошення та новини

Форум

Головна » Доска объявлений » Оголошення для учнів та вчителів

Оголошення для учнів [13]Оголошення для вчителів [13]
Конкурси для учнів [27]

В разделе объявлений: 53
Показано объявлений: 1-20
Страницы: 1 2 3 »

Шановні вчителі, учні та батьки!

Звертаємо Вашу увагу на те, що триває передплата нових українських дитячих видань для художньо-технічної творчості у школі та вдома: "Академія Саморобкіна", "Академія юного моделіста", ""Жасмин".

З повагою,

гол. редактор Видавництва"Академія Саморобкіна"        

Олександр Жуков
Оголошення для вчителів | Просмотров: 689 | Дата: 19.10.2011

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ  УКРАЇНИ 

ЛИСТ
від 08.04.11

Міністерство освіти і науки Автономної
Республіки Крим, управління освіти і науки
обласних, Київської та Севастопольської
міських державних адміністрацій  

Про проведення всеукраїнської виставки  

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту інформує, що за  підтримки Міністерства, Національної академії педагогічних наук України та Київського міського Будинку вчителя з 28 квітня до 31 травня 2011 року проходитиме перша Всеукраїнська виставка «Особливі потреби – особливі перспективи» (система освіти дітей з особливими освітніми потребами).

Метою проведення даного заходу є представлення сучасної системи освіти дітей з особливими освітніми потребами, досвіду роботи спеціальних навчальних закладів та творчих робіт учнів цих закладів; привернення уваги суспільства, науковців, практиків до актуальних проблем навчання, виховання та підготовки до самостійного життя осіб з особливими освітніми потребами.          

Просимо інформувати керівників загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів про проведення зазначеного заходу.       

Урочисте відкриття виставки відбудеться 28 квітня 2011 року об 11.00 у виставковій залі Педагогічного музею України (вул. Володимирська, 57, Будинок учителя, к. 202, 2-й поверх).

Проїзд: ст. м. «Університет», «Театральна», «Золоті ворота».          

Тел./факс: 234-36-66,
E-mail: pedmuz@gmail.com,
Web-сайт: http:// pmu.in.ua          

Музей працює щодня з 10.00 до 17.00 (окрім суботи та неділі).        

Заступник
Міністра                                                                         
Б.М.Жебровський                                                                                                             
Оголошення для вчителів | Просмотров: 807 | Дата: 21.04.2011

Європейський Союз запрошує дітей взяти участь у конкурсі малюнку
на тему рівності між жінками та чоловіками.

Діти віком від 8 до 10 років можуть взяти участь у конкурсі малюнків з призовим фондом 1000 євро, який організовує Європейський Союз на тему рівності між жінками та чоловіками.

Темою цьогорічного конкурсу є "Жили-були дівчинка і хлопчик, і вони хотіли разом зробити світ краще ...". Діти можуть надсилати свої малюнки до 20 травня 2011 року за адресою: вул. Хрещатик, 29, кв. 48, м. Київ 01001, Україна.

Усі роботи повинні бути оформлені на папері формату А4, де малюнок розташовується з одного боку, а прізвище, ім’я, вік, клас та адреса школи з іншого.

Міжнародний конкурс проходитиме вже п’ятий рік поспіль з метою підвищення обізнаності, щодо забезпечення рівних можливостей для жінок і чоловіків. В одному тільки 2010 році у конкурсі взяло участь більш ніж 49,000 дітей віком від 8 до 10 років з 61 країни світу, а Ольга Чумаченко, 9-річна школярка з міста Каховка, стала однією з переможниць конкурсу.

Представництво Європейського Союзу в Україні спільно з Міністерством освіти і науки, молоді та спорту відкритим конкурсом визначить 10 найкращих робіт з України, які будуть направлені до Брюсселя для участі у фіналі конкурсу з оголошенням переможців у кінці червня цього року.

Малюнки переможців попередніх конкурсів можна знайти на сайті: http://ec.europa.eu/europeaid/what/gender/drawing-competition-2010_en.htm


Відділ преси та інформації

Представництво Європейського Союзу в Україні
вул.Круглоуніверситетська, 10
Київ 01024, Україна
Конкурси для учнів | Просмотров: 995 | Дата: 09.03.2011

Дитяча студія "Art-you". Пiсочна анімація, живопис. Заняття пісочною анімацією - це не лише художньо-естетичне виховання, але і розвиток дрібної моторики рук, координації і пластики. А живопис допомагає розкрити творчі здібності дітей. Запрошуємо всіх бажаючих!
Оголошення для учнів | Просмотров: 2182 | Дата: 19.12.2010

Шановні друзі!                 

У 2008 році ТОВ «Агентство сімейного відпочинку» разом з народним артистом України Віктором Шпортько заснували проведення щорічної всеукраїнської премії «Диво-Дитина» c присудженням звання «Дитина року».          

Основною метою премії є пошук, відбір та нагородження, на підставі експертної оцінки за встановленими номінаціями найталановитіших та найобдарованіших дітей в Україні, які мають унікальні, особливі розумові або фізичні здібності, незвичайні вміння, мають надзвичайну схильність до науки, спорту, музиці і можуть здивувати по-справжньому.           

До участі у Премії запрошуються діти віком від 4-х до 13 років (включно), що мають унікальні та особливі здібності, незвичайні розумові або фізичні здібності, мають феноменальну інтуїцію та пам'ять, володіють даром передбачення, або чутливістю до енергетики, діти – герої - рятувальники та інш.         

Дана премія є найголовнішою подією року для дітей та визначає найкращих представників підростаючого покоління, привласнюючи їм звання «Дитина року» у таких номінаціях:

•       Найрозумніший;

•       Найспортивніший;

•       Найтворчий;

•       Найдивовижніший;

•       Найгероїчніший.

Основні завдання, які ставлять перед собою організатори Премії –

•       привернути увагу приватних і державних структур, широкої громадськості до талановитих дітей;

•       підтримати і розвивати сімейні цінності, надати можливість кожній талановитій дитині заявити про себе на всю Україну;

•       створити атмосферу свята і радості для дітей, які перемогли в результаті серйозного відбору; сформувати почуття гордості за свою країну, яка дбає про своїх маленьких громадян.            

На сьогоднішній день було проведено 2 премії «Диво-Дитина» (в 2009 і в 2010 рр.), в яких взяло участь більше 7 000 учасників з різних куточків нашої країни.            

Премія всебічно підтримується як з боку держави: Кабінетом Міністрів, Міністерством у справах сім'ї, молоді та спорту, Міністерством освіти і науки України, Міністерством культури і мистецтв України, Міністерством з питань надзвичайних ситуацій та Київської Державної Адміністрацією, так і з боку комерційних організацій: мережа розважальних центрів сімейного відпочинку «Тропікал Парк» і багато інших.

У даний час організатори Премії приймають на розгляд заповнені анкети, документи і матеріали від учасників. Офіційна церемонія нагородження пройде в травні 2011 року. Прийом анкет учасників та інших документів до 31 грудня.      

Більш докладну інформацію, правила участі, анкету та інші матеріали про Всеукраїнську Премію «Диво-Дитина» можна отримати на офіційному сайті премії www.divo-dutuna.com

З нетерпінням чекаемо анкет і матеріалів від талановитих учнів Вашої школи.


З повагою  оргкомітет "Премії Диво-Дитина".
Оголошення для вчителів | Просмотров: 899 | Дата: 04.12.2010

Шановні старшокласники та вчителі!

Запрошуємо вас взяти участь у всеукраїнському Конкурсі "Чи знаєш ти Європу? Допоможи Європі дізнатися про тебе!".

До участі запрошуються команди в кількості 3 (трьох) осіб зі всіх шкіл (гімназій, колегіумів, інших загальноосвітніх закладів) України.

Конкурс складається з двох турів:

Перший тур Конкурсу, заочний - on-line тестування щодо знань про Євросоюз та різні аспекти його діяльності, зокрема, щодо технічної допомоги, яку надає ЄС Україні, а також - щодо вмінь користуватися цими знаннями

Другий тур Конкурсу, очний - презентація командами-фіналістами на конференції у м. Києві концепцій власних проектів Участь команд-фіналістів у конференції, що відбудеться у Києві, оплачується Організаторами Конкурсу.

Кожний фіналіст отримає цінний подарунок.

Команда-переможець в якості нагороди буде запрошена до країни Євросоюзу з навчально-урочистим візитом за рахунок Організаторів Конкурсу.   

Ми сподіваємося, що завдяки Конкурсу місцеві громади кожного регіону України помітять у власному складі нових юних лідерів, які у майбутньому зможуть змінити свій регіон на краще. Якщо Ви готові до випробувань, реєструйте свою команду!        

РЕЄСТРАЦІЯ КОМАНД ТРИВАЄ ДО 10 ГРУДНЯ 2010 РОКУ

Більш докладна інформація на сайті: http://www.euro-konkurs.org.ua/

Запитання щодо участі у Конкурсі направляйте за адресою: euro-konkurs@hreuc.com

ДОВІДКОВО:

Конкурс проводиться в рамках проекту "Україна-ЄС: Конкурс щодо співпраці і регіонального розвитку серед старшокласників України", який здійснюється всеукраїнською мережевою радіостанцією "Наше Радіо" за фінансування Європейського Союзу.

Проект виконується за сприяння Міністерства освіти і науки в Україні.

Експертну та методичну підтримку Проекту надає громадська організація Євроклуб "Право і Захист".
Оголошення для вчителів | Просмотров: 838 | Дата: 29.10.2010

Поэтический блог Юрия Прокопенко – предлагает к вашему вниманию статьи на различные социальные темы, откровения автора, христианские стихи, философскую и гражданскую лирику, иронические стихи, прозу, современные притчи, яркие иллюстрации и т.д., на сайте есть форум, на котором вы можете создавать различные темы для обсуждения, а так же оставить свои отзывы о сайте. http://blogprokop.org.ua/
Оголошення для учнів | Просмотров: 907 | Дата: 31.08.2010

Отдых на море. Болгария.

Горячее предложение!!! Официальный представитель Болгарского Туроператора Рени -90, предлагает отдых на море Р. Болгария, г. Кранево, Хотел ДСК*+ на первой линии в 150 м.от моря.

График заездов и количество свободных мест:

Корпус 2 (Хотел ДСК*+, первая линия, 150м.от моря г. Кранево)

Выезд 05.06.10- 21.06.10 (К 2) - 45+3 бесплатно (Рекламная Цена 260 евро)

Актуально до 01.06.10

В стоимость включено:

1. Проезд туда/обратно,

2. Проживание с завтраками 14 ночей/15дней(2-х местное размещение)в номере телевизор, холодильник, санузел.

3. Курортный сбор,

4. Мед. страховка,

5. Оформление визовых документов

6. Консульский сбор

Второй заезд 09.06.10- 25.06.10 - 45+3 бесплатно

На 05.06.10 - последняя дата приема полного пакета документов 01.06

На 09.06.10 - последняя дата подачи пакета документов 04.06.10

На июль-август - график по запросу.
Оголошення для вчителів | Просмотров: 1044 | Дата: 31.05.2010

Центр развития личности "Розумник"

Центр «Розумник» находится в историческом центре Киева, на Подоле, работает он около года, но нас уже успели полюбить дети и родители.

У нас Вы не найдёте обычных преподавателей и воспитателей или неинтересных занятий.

На сайте можно ознакомиться с услугами нашего центра, а также бесплатно скачать следующие материалы: развивающие программы, мультфильмы, игры, книги для проведения занятий с ребёнком дома…., а для школьников - программы для подготовки к тестированию, ответы на тесты и много полезной информации.
Оголошення для учнів | Просмотров: 2310 | Дата: 14.03.2010

Конкурс дитячого малюнка "Якою я бачу свою Україну"

Талановита в нас кожна дитина!
Відкриєм таланти твої, Україно!
Плекаємо змалку майбутнє держави –
Не будьмо байдужі, татусі і мами!


ТОВ «МЕДІА-ПРО», редакція журналу «Довідник кадровика»  за підтримки Міністерства України в справах сім`ї, молоді і спорту, Міністерства освіти України, Дирекції телерадіопрограм Управління справами Апарату Верховної Ради України – телеканалу «РАДА» та Українського дому оголошують творчий конкурс дитячого малюнка на тему: «Якою я бачу свою Україну», приурочений до Дня незалежності України. Триватиме він з 1 березня до 1 серпня 2010 року.               

Україна – чудова країна з чарівними, неповторними краєвидами, багатою історичною спадщиною і культурою! Та чи саме такою її бачать наші діти? Чи комфортно вони почуваються у власній державі? І взагалі ─ що таке рідна країна очима дітей, яка вона? Виявити це і є метою конкурсу!               

Зображати можна будь-що:
події, краєвиди, первісну природу і природу, освоєну людиною,   панорами міст, сіл, людей різних професій, своїх сучасників, тих, хто працею або якимось досягненням чи героїчним вчинком вразив дитяче серце, — тобто те, як і якою бачать свою Батьківщину її маленькі громадяни.

Кажуть, що дитячими вустами глаголить істина, тому особливо цікавими будуть малюнки, на яких зображуватиметься майбутнє України, та держава, в якій  згодом хотіли б жити діти.  

Умови конкурсу:  

  • До участі запрошуються діти віком 5─16 років
  • Конкурс проводиться для двох вікових категорій: 5─9 років, 10─16 років
  • Малюнок має бути виконаний на чистому аркуші паперу стандартного формату (А4) олівцями, олійними, акварельними фарбами чи гуашшю
  • Приймаються лише оригінальні авторські роботи, що відповідають умовам конкурсу
  • Переможці визначатимуться з 1 квітня до 1 серпня 2010 року інтерактивним голосуванням на сайті «МЕДІА-ПРО» і творчою комісією наприкінці конкурсу.  

Свої малюнки надсилайте  на адресу: 

02660, Київ, вул. М. Раскової, 11, корп. «А»,
а/с 185                                                                       
Відділ реклами та маркетингу   

На конверті слід написати:
«На конкурс дитячого малюнка»  

За консультаціями звертайтеся за тел. 0(44) 507-2226 (багатоканальний)                       

Малюнки, надіслані для участі у конкурсі, будуть використані для оформлення річного настінного перекидного календаря, який щорічно випускає ТОВ «МЕДІА-ПРО».

Автори 12  найкращих робіт (по 6 у кожній віковій категорії), які стануть переможцями конкурсу, разом з батьками будуть запрошені для нагородження  цінними призами від партнерів і для участі у виставці в Українському домі 26-28 серпня.  

Бажаємо творчого натхнення і перемоги у конкурсі!

Прес-служба ТОВ «МЕДІА-ПРО»
Конкурси для учнів | Просмотров: 3112 | Дата: 04.03.2010

Шановні освітяни!

На виконання Закону України "Про вищу освіту”, реалізуючи п. 14 Умов прийому до вищих навчальних закладів України у 2010 році задля підтримки здібної молоді, керуючись вимогами Національного банку України про відбір талановитої молоді з усіх регіонів України для навчання у вищих навчальних закладах, підпорядкованих Національного банку України, просимо посприяти в організації профорієнтаційної роботи серед випускників 2010 року навчальних закладів Вашого регіону та довести наступну інформацію (додатки) про умови прийому до державного вищого навчального закладу «Українська академія банківської справи Національного банку України» та Севастопольського інституту банківської справи в її складі.

З повагою,
Ректор, професор                                               

А.О. Єпіфанов

ПРАВИЛА ПРИЙОМУ У 2010 РОЦІ
вступників  на базі атестату про повну загальну середню освіту


Академія оголошує набір на підготовку фахівців з вищою освітою за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавр за напрямами підготовки (спеціальностями):

1. Фінанси і кредит. 

Спеціалізації:        
1.1.Банківські технології і процеси;   
1.2. Фінанси.

2. Облік і аудит.     

Спеціалізації:   
2.1. Облік і аудит в управлінні  банками;      
2.2. Облік і аудит в управлінні підприємницькою діяльністю

3. Економічна кібернетика (спеціалізація: інформатизація банківської справи).

4. Міжнародна економіка
(спеціалізація: міжнародні валютно-кредитні і фінансові відносини).

5. Право.

Терміни навчання:


Економічні напрями підготовки (бакалавр):

-       денна і заочна форми - 4 роки на базі повної середньої, повної вищої та середньої спеціальної  освіти (вищі навчальні заклади ІІІ-ІV рівня акредитації, ПТУ і технікуми неекономічного профілю.

На напрям підготовки «Міжнародна економіка» зарахування проводиться лише на денну форму навчання.

Напрям підготовки «Право» (бакалавр):

-       денна і заочна форми - 4 роки на базі повної середньої, повної вищої та середньої спеціальної  освіти (вищі навчальні заклади ІІІ-ІV рівня акредитації, ПТУ і технікуми неюридичного профілю).

Умови прийому


Зарахування до академії здійснюється на конкурсній основі за сертифікатами Українського центру оцінки якості освіти 2010 року. Пільгові категорії вступників, які вступають на перший курс денної форми навчання, мають право поза конкурсного (не більше 25% на кожну спеціальність) або першочергового зарахування на безплатні місця.

Особи, які вступають на 1 курс денної або заочної форм навчання на базі повної середньої та непрофільної середньої спеціальної освіти, подають на конкурс до приймальної комісії сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти 2010 р. з таких навчальних предметів:

•       на економічні напрями підготовки: математика, українська мова  і література, географія (кожен не менше 124 балів);  на напрям «Міжнародна економіка»: математика, українська мова  і література, іноземна мова (кожен не менше 124 балів);

•       на напрям підготовки "Право": історія України, українська мова і література, іноземна мова (кожен не менше 124 балів).

Прийом до Академії на всі освітньо-кваліфікаційні рівні здійснюється за конкурсом незалежно від джерел фінансування.

Приймальна комісія

На денну та заочну форми навчання прийом документів здійснюється з 15 липня до 31 липня 2010 року (на заочну форму навчання – до 10 серпня 2010 р.)

Зарахування починається з 10 серпня 2010 р. Закінчується не пізніше 25 серпня 2010 р.

Початок навчального процесу - 1 вересня 2010 р.

Вступникам необхідно подати:

-       особисто подають заяву про вступ до академії, в якій вказують напрям підготовки                                (Вступник може подати заяву для участі у конкурсному відборі на зарахування лише на 2 напрямки);

-       сертифікат Українського центру оцінювання якості освіти 2010 р. з відповідних обраному напрямку підготовки предметів;

-       документ державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього, за особистим вибором оригінали або завірені копії;

-       медичну довідку за формою 086-о або її копію;

-       копію паспорта (2 примірники);

-       копія ідентифікаційного коду;

-       шість кольорових фотокарток розміром 3 х 4 см.

За відсутності обов'язкового комплекту документів вступник до конкурсу або вступних випробувань не допускається

Додаткову інформацію можна отримати в приймальній комісії академії або на сайті www.academy.sumy.ua. Адреса академії : 40030, м. Суми,  вул. Петропавлівська, 57 Адреса приймальної комісії: 40030, м. Суми, вул. Петропавлівська, 57.
Оголошення для учнів | Просмотров: 1128 | Дата: 03.03.2010

«Діти в Інтернеті: реальні загрози віртуального світу»

9 лютого 2010 р. в Києві буде проходити конференція «Діти в Інтернеті: реальні загрози віртуального світу». Конференція присвячена Дню безпечного Інтернету, що відзначається всією Європою щороку 9 лютого.

Програма Онляндія в партнерстві із Коаліцією за безпеку дітей в Інтернеті також відмічають цей день на національному рівні. Конференція має на меті донести до батьків школярів інформацію щодо загроз, які чекають на дітей та підлітків в Інтернеті, а також провести навчальну інтерактивну сесію для батьків щодо правил, які допоможуть їм захистити дітей в Інтернет-просторі.

Запрошуємо усіх батьків, яким небайдужа дана проблема, та тих, хто хоче дізнатись, як саме захистити своє чадо у сучасному віртуальному світі.

Кожен учасник отримає в подарунок комплект корисних матеріалів.

Кількість учасників обмежена. Будь ласка, заздалегідь зареєструйтесь для участі.

Всі, хто зареєструвався до 4 лютого 2010 року для участі у конференції 9 лютого в м. Києві, отримають особисте запрошення для участі у заході із детальною інформацією про місце та час проведення на електронну адресу або за контактним номером телефону, які будуть вказані під час онлайн-реєстрації.
Оголошення для вчителів | Просмотров: 894 | Дата: 01.02.2010

Розпочато прийом заявок на участь у Національному конкурсі шкільних газет

У Миколаєві стартував ХІІІ Національний конкурс шкільних газет. Вже визначено перелік номінацій та затверджено Положення конкурсу.

Національний конкурс шкільних газет - головна подія шкільного друку країни, участь в якій беруть тисячі юнкорів з різних куточків України. Це захід, який дозволяє учням загальноосвітніх навчальних закладів проявити себе в якості журналіста, допомагає підвищити прозорість сфери середньої освіти шляхом демократизації шкільних газет.

Конкурс проходить за підтримки Коледжу преси та телебачення, Секретаріату Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Академії Педагогічних наук України, Представництва європейської комісії, Національної спілки журналістів України, міжнародних та громадських організацій, політиків та бізнесменів.

До участі у конкурсі запрошуються шкільні, класні газети, а також газети професійно-технічних та позашкільних навчальних закладів України, видані з 1-го вересня 2009 року до 1-го березня 2010 року.

Пріоритети при підбитті підсумків надаються періодичному друку.


Види видань, які будуть розглянуті на конкурсі:

стінгазета, друкована газета, Інтернет газета, телерепортаж та репортажне фото.

Заявки на участь приймаються до 20 березня 2010 р. за наявності анкети-заявки.

Довідки за телефоном: 0(512) 50-50-62, 50-00-30.
Конкурси для учнів | Просмотров: 1748 | Дата: 30.01.2010

Музей іграшки МОН відкриває виставку новорічних та різдвяних прикрас

До уваги відвідувачів - різдвяні пряники, виготовлені за стародавніми рецептами, іграшки із соломи, що несуть символіку оберегів, паперові прикраси - витинанки, сирні коники та пташки.

У понеділок, 14 грудня, о 14:00 у Державному музеї іграшки Міністерства освіти і науки України (Кловський узвіз, 8) відкриється виставка новорічних та різдвяних прикрас. Девіз виставки: "Безліч ідей для Вашої ялинки".

Фігурки янголів, ляльки-обереги, дзвоники, зірки, справжні яблука, горіхи та цукерки прикрашають новорічні деревця у стінах музею.

Святкові ялинки прикрашені іграшками виготовленими в техніці "декупаж" та "печворк" (аплікація із серветок та клаптикова техніка), кулями - темарі (вишиті японські м'ячики), іграшки з вовни, ґудзиків, тканини, бісеру. Багато інших цікавих ідей стануть приємним відкриттям для більшості відідувачів. Навчитися творити новорічні іграшки власноруч можна буде під час проведення суботніх майстер-класів.

Крім того музей традиційно експонує новорічні прикраси радянської доби та старовинну різдвяну атрибутику, якій понад 100 років.

Телефон для довідок: +38 044 253-54-00
Оголошення для учнів | Просмотров: 1120 | Дата: 11.12.2009

В Україні шукають диво-дітей

Своєрідним змаганням вундеркіндів має стати загальнонаціональний щорічний конкурс "Диво-дитина-2009", який триває до 31 грудня.

Участь у конкурсі беруть діти віком від 6 до 13 років, які відрізняються особливими розумовими або фізичними здібностями. Переможців очікують цінні призи на суму від 1500 до 3500 грн. Оцінювати претендентів буде у декількох номінаціях кваліфіковане журі, враховуватимуть результати інтернет-голосування.
 
Докладнішу інформацію можна отримати за телефоном (044) 490-92-63 та на сайті
 
Конкурси для учнів | Просмотров: 1164 | Дата: 11.10.2009

«Буквоїд» оголошує читацький конкурс «МОЯ КНИГАРНЯ»
 
З 15 вересня по 15 грудня 2009 року книжковий портал «Буквоїд» спільно із сайтом ексклюзивних подарунків Vampodarok.com.ua, видавництвами «Грані-Т» та «Фоліо» проводять конкурс серед читачів під назвою «МОЯ КНИГАРНЯ» .


Розкажіть про вашу улюблену книгарню, про тих, хто працює у ній, а також надішліть фото книгарні. Всі матеріали, у яких читачі дотримаються вимог конкурсу, будуть оприлюднені на порталі «Буквоїд».

Вимоги до матеріалу:

1. Матеріал має містити розповідь про те, чим саме цікава Ваша книгарня, точну адресу магазину (мережі), одне або декілька фото книгарні.

2. Матеріал має бути написаний українською мовою.

3. Обсяг матеріалу не повинен перевищувати 5 тис. знаків.

4. Фото мають бути надіслані у форматі JPEG.

5. Матеріал надсилається не пізніше 25 листопада електронною поштою у вигляді текстового файлу за адресою rudenko@rudenko.kiev.ua або hnu2004@ukr.net

Переможці конкурсу (відповідно – перше, друге та треті місця) під час відкритої церемонії із запрошеними засобами масової інформації будуть відзначені книжковими призами та подарунками від сайту Vampodarok.com.ua.
 
До журі конкурсу увійдуть представники організаторів конкурсу, письменники, критики.
 
Конкурси для учнів | Просмотров: 838 | Дата: 16.09.2009

Посольство Республіки Болгарія в Україні та АСМБР оголошують про старт вікторини з історії, культури та географії цієї країни

Асоціація сприяння міжнародному бізнесу та розвитку (АСМБР) за підтримки Посольства Республіки Болгарія в Україні оголошує про старт вікторини (конкурсу рефератів) з історії, географії, культури та економіки Республіки Болгарія.

Докладніша інформація про хід вікторини буде розміщена на WEB-сайті АСМБР: www.apibd.com.
 
1. Вікторина стартує «10» вересня 2009 р. та триває до «10» жовтня 2009 р.
 
2. У вікторині бере участь молодь віком від 10 до 21 року, що навчається у вищих навчальних закладах, школах, ліцеях та гімназіях України.
 
3. Під час оцінювання відповідей на запитання вікторини враховуються їх повнота, наявність власного міркування, особистих роздумів, прикладів з літератури, енциклопедичних джерел та Інтернету.
 
4. Відповіді оформлюються в вигляді рефератів. Вони повинні мати естетичний вигляд та можуть бути написані українською або російською мовами.
 
5. Реферати слід подати оргкомітету на паперових носіях у строк до «10» жовтня 2009 р.
 
На конверті з рефератом повинен бути штамп відправки з датою не пізніше «10» жовтня 2009 р.
 
6. УВАГА! До реферату повинен бути вкладений лист, де обов’язково треба чітко вказати: прізвище, ім’я та по батькові, вік учасника, повну назву місця навчання, повну адресу, поштовий індекс, контактні телефони, в тому числі мобільний та e-mail (якщо є).
Бажано коротко написати про себе, про свої захоплення.

7. Переможців буде об’явлено в пресі та на WEB-сайті АСМБР.
 
Оргкомітет вікторини не бере на себе зобов’язання розшукувати учасника для повідомлення результатів його участі в конкурсі!

Просимо слідкувати за повідомленнями на WEB-сайті АСМБР: www.apibd.com!

8. Посольство Республіки Болгарія в Україні нагороджує переможців спеціальними дипломами та цінними подарунками.

Оргкомітет вікторини розташований за адресою: 39600, Полтавська область, м. Кременчук, вул. Жадова, 12 (3-й поверх)
 
Питання
вікторини з історії, географії, економіки та культури Республіки Болгарія

1. Географічне положення Республіки Болгарія. З якими державами має спільні межі Республіка Болгарія?
2. Назвіть столицю Республіки Болгарія. Що Ви знаєте про це місто?
3. Що зображено на гербі Республіки Болгарія?
4. Що зображено на Державному прапорі Республіки Болгарія?
5. Які Національні свята Республіки Болгарія Вам відомі?
6. Що ви знаєте про культуру та традиції народу Болгарії?
7. Назвіть відомих письменників, композиторів, вчених Республіки Болгарія.
8. Що Вам відомо про економічний потенціал Республіки Болгарія?
9. Які галузі промисловості Республіки Болгарія найбільш розвинуті?
10. Що Вам відомо про співпрацю підприємств вашого міста та регіону з партнерами з Республіки Болгарія?
11. В якому році встановлені дипломатичні зв’язки між Україною та Болгарією? Як вони розвиваються?
12. Що Вам відомо про рівень торгово-економічного співробітництва між Україною та Болгарією?
Конкурси для учнів | Просмотров: 1766 | Дата: 14.09.2009

Стартував Всеукраїнський конкурс
«Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу»
 
Взяти участь у ньому може кожен учень, який навчається в 4-му або 5-му класі.

Конкурс проводиться у всіх загальноосвітніх закладах України. Для цього потрібно написати відгук на вподобану книгу сучасної дитячої прози (список рекомендованих книжок можна переглянути тут). Якщо ваш відгук буде цікавим, змістовним, оригінальним, то Ви маєте всі шанси виграти НОУТБУК!

Детальніші умови конкурсу дізнавайтеся у вашій школі, а також на сайті видавництва «Грані-Т», яке є співорганізатору конкурсу.

У 2009 році
 
1-й етап проводиться з 1 вересня по 30 жовтня,
 
2-й з 1 по 15 листопада,
 
3-йз 20 по 30 листопада 2009 р.
 
Результати буде оголошено з 10 по 19 грудня.
 
Організаторами конкурсу є:

Міністерство освіти і науки України;
Міністерство культури і туризму України.

Конкурс проходить за підтримки Державного комітету телебачення та радіомовлення України.

 
Конкурси для учнів | Просмотров: 1399 | Дата: 01.09.2009

У МОН працюють приймальня громадян та консультативний телефон "Вступна кампанія 2009 року"
 
З 25 червня по 14 серпня у Міністерстві освіти і науки України (проспект Перемоги, 10) в кімнаті 122 здійснюватиметься прийом громадян з питань вступної кампанії 2009 року у вищих та професійно-технічних навчальних закладах.
 
За телефоном 486-28-49 можна проконсультуватися з питань вступу до ВНЗ та оперативного реагування на факти порушення чинного законодавства про вищу освіту.
 
Прес-служба МОН
Оголошення для учнів | Просмотров: 714 | Дата: 08.07.2009

Проект ЄС на "Нашому Радіо" оголошує фотоконкурс «Моє місто – європейське місто!»
 
 
6 липня «Наше Радіо» в рамках проекту «Європа в серцях українців», що фінансується Європейським Союзом, оголошує початок національного фотоконкурсу «Моє місто – європейське місто!».
 
Головною метою конкурсу є пробудити в українців, насамперед у молоді, почуття гордості за свій рідний край і приналежності до великої сім’ї європейських народів.
 
Починаючи з 6 липня кожен бажаючий зможе опублікувати авторське фото свого міста на сайті проекту «Європа в серцях українців» (www.esua.info), стати учасником змагання за головний приз – професійну фотокамеру та здобути для свого міста титул «найбільш європейського» в Україні.
 
Також переможець конкурсу отримає можливість стати учасником ток-шоу на «Нашому Радіо» та розповісти на всю країну про себе і своє рідне місто.
 
На сайті www.esua.info всі бажаючі зможуть голосувати за фото, що їм сподобалися найбільше. Переможця буде визначено Експертною комісією із врахуванням результатів голосування.
 
Конкурс також має на меті показати, що в Україні є багато красивих міст і мальовничих куточків, гідних стати візитною карткою України в Європі. a також допоможе скласти своєрідний фото путівник по Україні, який стане в пригоді як самим українцям, так й іншим європейцям, які бажають ближче познайомитись із Україною.
 
Радіостанція «Наше Радіо» є партнером Європейського Союзу і проводить спільний ефірний проект «Європа в серцях Українців» (http://www.esua.info/), направлений на розповсюдження серед молоді актуальної інформації про Європейський Союз, діяльність Європейської Комісії, висвітлення відносин та спільних програм України та ЄС. В ефірних програмах обговорюються усі аспекти відносин ЄС - Україна, можливості української молоді, які надають програми та проекти ЄС в Україні. Також щонеділі відбувається ток-шоу з відомими діячами країни на актуальні теми відносин України та ЄС.
За додатковою інформацією ви можете звертатись:
Даник Андрій,
промо-менеджер,
радіостанції "Наше Радио"
тел.: 569-93-95
факс: 483 80 20
Конкурси для учнів | Просмотров: 792 | Дата: 06.07.2009

1-20 21-40 41-53
Форма у
Пошук
Наші друзі
 
 
Статистика
Copyright MyCorp © 2017