Славутицька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 Понеділок, 01.05.2017, 02:26
Меню сайту
Головна

Візитка школи

Досягнення вчителів

Досягнення учнів

Наші випускники - наша гордість

Учнівська організація "РУУШ"

Шкільна газета "The First"

Творчість учнів

Інформація для учнів

Інформація для батьків

Патріотичне виховання юного покоління

Кодекс етики

Статут територіальної громади

Книга пам'яті "Живі, поки пам'ятаємо"

Нормативно-правова база

Корисні сайти

Несекретні матеріали

Зовнішнє незалежне оцінювання

Державна підсумкова атестація

Фотоальбоми

Оголошення та новини

Форум

Головна » Доска объявлений (54)

Оголошення для учнів та вчителів [53]
Оголошення про конкурси для учнів та вчителів, інформаційні повідомлення та інш.
Куплю-Продам [1]
Оголошення про продаж підручників, книг, компьютерів і т.інш.

Шановні вчителі, учні та батьки!

Звертаємо Вашу увагу на те, що триває передплата нових українських дитячих видань для художньо-технічної творчості у школі та вдома: "Академія Саморобкіна", "Академія юного моделіста", ""Жасмин".

З повагою,

гол. редактор Видавництва"Академія Саморобкіна"        

Олександр Жуков
Оголошення для вчителів | Просмотров: 690 | Дата: 19.10.2011

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ  УКРАЇНИ 

ЛИСТ
від 08.04.11

Міністерство освіти і науки Автономної
Республіки Крим, управління освіти і науки
обласних, Київської та Севастопольської
міських державних адміністрацій  

Про проведення всеукраїнської виставки  

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту інформує, що за  підтримки Міністерства, Національної академії педагогічних наук України та Київського міського Будинку вчителя з 28 квітня до 31 травня 2011 року проходитиме перша Всеукраїнська виставка «Особливі потреби – особливі перспективи» (система освіти дітей з особливими освітніми потребами).

Метою проведення даного заходу є представлення сучасної системи освіти дітей з особливими освітніми потребами, досвіду роботи спеціальних навчальних закладів та творчих робіт учнів цих закладів; привернення уваги суспільства, науковців, практиків до актуальних проблем навчання, виховання та підготовки до самостійного життя осіб з особливими освітніми потребами.          

Просимо інформувати керівників загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів про проведення зазначеного заходу.       

Урочисте відкриття виставки відбудеться 28 квітня 2011 року об 11.00 у виставковій залі Педагогічного музею України (вул. Володимирська, 57, Будинок учителя, к. 202, 2-й поверх).

Проїзд: ст. м. «Університет», «Театральна», «Золоті ворота».          

Тел./факс: 234-36-66,
E-mail: pedmuz@gmail.com,
Web-сайт: http:// pmu.in.ua          

Музей працює щодня з 10.00 до 17.00 (окрім суботи та неділі).        

Заступник
Міністра                                                                         
Б.М.Жебровський                                                                                                             
Оголошення для вчителів | Просмотров: 810 | Дата: 21.04.2011

Європейський Союз запрошує дітей взяти участь у конкурсі малюнку
на тему рівності між жінками та чоловіками.

Діти віком від 8 до 10 років можуть взяти участь у конкурсі малюнків з призовим фондом 1000 євро, який організовує Європейський Союз на тему рівності між жінками та чоловіками.

Темою цьогорічного конкурсу є "Жили-були дівчинка і хлопчик, і вони хотіли разом зробити світ краще ...". Діти можуть надсилати свої малюнки до 20 травня 2011 року за адресою: вул. Хрещатик, 29, кв. 48, м. Київ 01001, Україна.

Усі роботи повинні бути оформлені на папері формату А4, де малюнок розташовується з одного боку, а прізвище, ім’я, вік, клас та адреса школи з іншого.

Міжнародний конкурс проходитиме вже п’ятий рік поспіль з метою підвищення обізнаності, щодо забезпечення рівних можливостей для жінок і чоловіків. В одному тільки 2010 році у конкурсі взяло участь більш ніж 49,000 дітей віком від 8 до 10 років з 61 країни світу, а Ольга Чумаченко, 9-річна школярка з міста Каховка, стала однією з переможниць конкурсу.

Представництво Європейського Союзу в Україні спільно з Міністерством освіти і науки, молоді та спорту відкритим конкурсом визначить 10 найкращих робіт з України, які будуть направлені до Брюсселя для участі у фіналі конкурсу з оголошенням переможців у кінці червня цього року.

Малюнки переможців попередніх конкурсів можна знайти на сайті: http://ec.europa.eu/europeaid/what/gender/drawing-competition-2010_en.htm


Відділ преси та інформації

Представництво Європейського Союзу в Україні
вул.Круглоуніверситетська, 10
Київ 01024, Україна
Конкурси для учнів | Просмотров: 997 | Дата: 09.03.2011

Дитяча студія "Art-you". Пiсочна анімація, живопис. Заняття пісочною анімацією - це не лише художньо-естетичне виховання, але і розвиток дрібної моторики рук, координації і пластики. А живопис допомагає розкрити творчі здібності дітей. Запрошуємо всіх бажаючих!
Оголошення для учнів | Просмотров: 2184 | Дата: 19.12.2010

Шановні друзі!                 

У 2008 році ТОВ «Агентство сімейного відпочинку» разом з народним артистом України Віктором Шпортько заснували проведення щорічної всеукраїнської премії «Диво-Дитина» c присудженням звання «Дитина року».          

Основною метою премії є пошук, відбір та нагородження, на підставі експертної оцінки за встановленими номінаціями найталановитіших та найобдарованіших дітей в Україні, які мають унікальні, особливі розумові або фізичні здібності, незвичайні вміння, мають надзвичайну схильність до науки, спорту, музиці і можуть здивувати по-справжньому.           

До участі у Премії запрошуються діти віком від 4-х до 13 років (включно), що мають унікальні та особливі здібності, незвичайні розумові або фізичні здібності, мають феноменальну інтуїцію та пам'ять, володіють даром передбачення, або чутливістю до енергетики, діти – герої - рятувальники та інш.         

Дана премія є найголовнішою подією року для дітей та визначає найкращих представників підростаючого покоління, привласнюючи їм звання «Дитина року» у таких номінаціях:

•       Найрозумніший;

•       Найспортивніший;

•       Найтворчий;

•       Найдивовижніший;

•       Найгероїчніший.

Основні завдання, які ставлять перед собою організатори Премії –

•       привернути увагу приватних і державних структур, широкої громадськості до талановитих дітей;

•       підтримати і розвивати сімейні цінності, надати можливість кожній талановитій дитині заявити про себе на всю Україну;

•       створити атмосферу свята і радості для дітей, які перемогли в результаті серйозного відбору; сформувати почуття гордості за свою країну, яка дбає про своїх маленьких громадян.            

На сьогоднішній день було проведено 2 премії «Диво-Дитина» (в 2009 і в 2010 рр.), в яких взяло участь більше 7 000 учасників з різних куточків нашої країни.            

Премія всебічно підтримується як з боку держави: Кабінетом Міністрів, Міністерством у справах сім'ї, молоді та спорту, Міністерством освіти і науки України, Міністерством культури і мистецтв України, Міністерством з питань надзвичайних ситуацій та Київської Державної Адміністрацією, так і з боку комерційних організацій: мережа розважальних центрів сімейного відпочинку «Тропікал Парк» і багато інших.

У даний час організатори Премії приймають на розгляд заповнені анкети, документи і матеріали від учасників. Офіційна церемонія нагородження пройде в травні 2011 року. Прийом анкет учасників та інших документів до 31 грудня.      

Більш докладну інформацію, правила участі, анкету та інші матеріали про Всеукраїнську Премію «Диво-Дитина» можна отримати на офіційному сайті премії www.divo-dutuna.com

З нетерпінням чекаемо анкет і матеріалів від талановитих учнів Вашої школи.


З повагою  оргкомітет "Премії Диво-Дитина".
Оголошення для вчителів | Просмотров: 900 | Дата: 04.12.2010

Шановні старшокласники та вчителі!

Запрошуємо вас взяти участь у всеукраїнському Конкурсі "Чи знаєш ти Європу? Допоможи Європі дізнатися про тебе!".

До участі запрошуються команди в кількості 3 (трьох) осіб зі всіх шкіл (гімназій, колегіумів, інших загальноосвітніх закладів) України.

Конкурс складається з двох турів:

Перший тур Конкурсу, заочний - on-line тестування щодо знань про Євросоюз та різні аспекти його діяльності, зокрема, щодо технічної допомоги, яку надає ЄС Україні, а також - щодо вмінь користуватися цими знаннями

Другий тур Конкурсу, очний - презентація командами-фіналістами на конференції у м. Києві концепцій власних проектів Участь команд-фіналістів у конференції, що відбудеться у Києві, оплачується Організаторами Конкурсу.

Кожний фіналіст отримає цінний подарунок.

Команда-переможець в якості нагороди буде запрошена до країни Євросоюзу з навчально-урочистим візитом за рахунок Організаторів Конкурсу.   

Ми сподіваємося, що завдяки Конкурсу місцеві громади кожного регіону України помітять у власному складі нових юних лідерів, які у майбутньому зможуть змінити свій регіон на краще. Якщо Ви готові до випробувань, реєструйте свою команду!        

РЕЄСТРАЦІЯ КОМАНД ТРИВАЄ ДО 10 ГРУДНЯ 2010 РОКУ

Більш докладна інформація на сайті: http://www.euro-konkurs.org.ua/

Запитання щодо участі у Конкурсі направляйте за адресою: euro-konkurs@hreuc.com

ДОВІДКОВО:

Конкурс проводиться в рамках проекту "Україна-ЄС: Конкурс щодо співпраці і регіонального розвитку серед старшокласників України", який здійснюється всеукраїнською мережевою радіостанцією "Наше Радіо" за фінансування Європейського Союзу.

Проект виконується за сприяння Міністерства освіти і науки в Україні.

Експертну та методичну підтримку Проекту надає громадська організація Євроклуб "Право і Захист".
Оголошення для вчителів | Просмотров: 840 | Дата: 29.10.2010

Поэтический блог Юрия Прокопенко – предлагает к вашему вниманию статьи на различные социальные темы, откровения автора, христианские стихи, философскую и гражданскую лирику, иронические стихи, прозу, современные притчи, яркие иллюстрации и т.д., на сайте есть форум, на котором вы можете создавать различные темы для обсуждения, а так же оставить свои отзывы о сайте. http://blogprokop.org.ua/
Оголошення для учнів | Просмотров: 908 | Дата: 31.08.2010

Отдых на море. Болгария.

Горячее предложение!!! Официальный представитель Болгарского Туроператора Рени -90, предлагает отдых на море Р. Болгария, г. Кранево, Хотел ДСК*+ на первой линии в 150 м.от моря.

График заездов и количество свободных мест:

Корпус 2 (Хотел ДСК*+, первая линия, 150м.от моря г. Кранево)

Выезд 05.06.10- 21.06.10 (К 2) - 45+3 бесплатно (Рекламная Цена 260 евро)

Актуально до 01.06.10

В стоимость включено:

1. Проезд туда/обратно,

2. Проживание с завтраками 14 ночей/15дней(2-х местное размещение)в номере телевизор, холодильник, санузел.

3. Курортный сбор,

4. Мед. страховка,

5. Оформление визовых документов

6. Консульский сбор

Второй заезд 09.06.10- 25.06.10 - 45+3 бесплатно

На 05.06.10 - последняя дата приема полного пакета документов 01.06

На 09.06.10 - последняя дата подачи пакета документов 04.06.10

На июль-август - график по запросу.
Оголошення для вчителів | Просмотров: 1046 | Дата: 31.05.2010

Центр развития личности "Розумник"

Центр «Розумник» находится в историческом центре Киева, на Подоле, работает он около года, но нас уже успели полюбить дети и родители.

У нас Вы не найдёте обычных преподавателей и воспитателей или неинтересных занятий.

На сайте можно ознакомиться с услугами нашего центра, а также бесплатно скачать следующие материалы: развивающие программы, мультфильмы, игры, книги для проведения занятий с ребёнком дома…., а для школьников - программы для подготовки к тестированию, ответы на тесты и много полезной информации.
Оголошення для учнів | Просмотров: 2311 | Дата: 14.03.2010

Конкурс дитячого малюнка "Якою я бачу свою Україну"

Талановита в нас кожна дитина!
Відкриєм таланти твої, Україно!
Плекаємо змалку майбутнє держави –
Не будьмо байдужі, татусі і мами!


ТОВ «МЕДІА-ПРО», редакція журналу «Довідник кадровика»  за підтримки Міністерства України в справах сім`ї, молоді і спорту, Міністерства освіти України, Дирекції телерадіопрограм Управління справами Апарату Верховної Ради України – телеканалу «РАДА» та Українського дому оголошують творчий конкурс дитячого малюнка на тему: «Якою я бачу свою Україну», приурочений до Дня незалежності України. Триватиме він з 1 березня до 1 серпня 2010 року.               

Україна – чудова країна з чарівними, неповторними краєвидами, багатою історичною спадщиною і культурою! Та чи саме такою її бачать наші діти? Чи комфортно вони почуваються у власній державі? І взагалі ─ що таке рідна країна очима дітей, яка вона? Виявити це і є метою конкурсу!               

Зображати можна будь-що:
події, краєвиди, первісну природу і природу, освоєну людиною,   панорами міст, сіл, людей різних професій, своїх сучасників, тих, хто працею або якимось досягненням чи героїчним вчинком вразив дитяче серце, — тобто те, як і якою бачать свою Батьківщину її маленькі громадяни.

Кажуть, що дитячими вустами глаголить істина, тому особливо цікавими будуть малюнки, на яких зображуватиметься майбутнє України, та держава, в якій  згодом хотіли б жити діти.  

Умови конкурсу:  

  • До участі запрошуються діти віком 5─16 років
  • Конкурс проводиться для двох вікових категорій: 5─9 років, 10─16 років
  • Малюнок має бути виконаний на чистому аркуші паперу стандартного формату (А4) олівцями, олійними, акварельними фарбами чи гуашшю
  • Приймаються лише оригінальні авторські роботи, що відповідають умовам конкурсу
  • Переможці визначатимуться з 1 квітня до 1 серпня 2010 року інтерактивним голосуванням на сайті «МЕДІА-ПРО» і творчою комісією наприкінці конкурсу.  

Свої малюнки надсилайте  на адресу: 

02660, Київ, вул. М. Раскової, 11, корп. «А»,
а/с 185                                                                       
Відділ реклами та маркетингу   

На конверті слід написати:
«На конкурс дитячого малюнка»  

За консультаціями звертайтеся за тел. 0(44) 507-2226 (багатоканальний)                       

Малюнки, надіслані для участі у конкурсі, будуть використані для оформлення річного настінного перекидного календаря, який щорічно випускає ТОВ «МЕДІА-ПРО».

Автори 12  найкращих робіт (по 6 у кожній віковій категорії), які стануть переможцями конкурсу, разом з батьками будуть запрошені для нагородження  цінними призами від партнерів і для участі у виставці в Українському домі 26-28 серпня.  

Бажаємо творчого натхнення і перемоги у конкурсі!

Прес-служба ТОВ «МЕДІА-ПРО»
Конкурси для учнів | Просмотров: 3116 | Дата: 04.03.2010

Форма входу
Пошук
Наші друзі
 
 
Статистика

free counters

SlavutichScool1 © 2017